יבמ העניקה למטריקס מעמד של שותף עלית

 

 

בכנס IBM Cloud Europe Business Partner שנערך במילאנו העניקה חברת IBM לחטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות של מטריקס מעמד של שותף ELITE בתחום Digital Business Automation. המעמד המיוחד ניתן למטריקס בזכות פעילותה בתחום RPA (Robotic process automation). שותף ה- Elite של IBM היא תכנית ייחודית המיועדת למספר מצומצם ומוגבל של שותפים עסקיים בעולם כולו אשר נבחרים כשותפים ברמה הגבוהה ביותר לייצוג ויישום פתרונות מתקדמים.

תהליכים ידניים המבוצעים כיום ניתנים להחלפה בתהליכים רובוטיים אוטומטיים. RPA היא טכנולוגיה לאוטומציה רובוטית של תהליכי עבודה אלו. המושג דיגיטל לייבור מתאר את התהליך המתהווה, בו עבודות דיגיטליות רוטיניות יוכלו להתבצע על ידי רובוט תוכנה, מה שיחסוך זמן, טעויות, כוח אדם וכסף ויפנה את העובדים האנושיים לעיסוקים אחרים, יעילים ויצירתיים יותר לחברה.

הפתרון של IBM בתחום הוא פתרון כולל הממנף את יכולות ה– RPA של תוכנת Automation Anywhere ומשלב אותן עם היכולות המובילות של IBM BPM וכן עם מוצר ה Data Cap כדי לגשר על הפערים הקיימים בפתרונות אחרים שמבוססים על RPA בלבד, ולהביא את התהליכים הידניים לאוטומציה מלאה.

אורן יוסף, מנהל אגף פתרונות אינטגרציה ודיגיטל פיננסי במטריקס

אורן יוסף מנהל אגף פתרונות אינטגרציה ודיגיטל פיננסי אומר: "מטריקס גאה לקבל מעמד של שותף עלית הראשון בישראל, שיתוף הפעולה ההדוק וארוך השנים בין מטריקס ל- IBM מאפשר לנו לייצר פתרונות המשלבים תוכנה ומוצר ונותנים ללקוחותינו מענה לאתגרים העסקיים העומדים בפניהם ובפרט לתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית.

דילוג לתוכן