יאנג סון (Young Sohn), נשיא ומנהל האסטרטגיה הראשי של סמסונג אלקטרוניקס

יאנג סון, נשיא ומנהל האסטרטגיה של Samsung Electronics מגיע לישראל בראש משלחת של בכירים

בכנס החדשנות השנתי שתקיים החברה ב-11 במרץ 2018, תוצג פלטפורמת דרייבליין (DRVLine) של סמסונג – פלטפורמה פתוחה ומודולרית עבור רכבים אוטונומיים, שמשלבת טכנולוגיות של מספר חברות ישראליות בהן השקיעה חברת סמסונג במהלך השנה האחרונה.
נציגים בכירים של Samsung Electronics, התאגיד הגדול ביותר בדרום קוריאה, יתארחו בישראל ב-11 במרץ 2018. בראש המשלחת יעמוד יאנג סון (Young Sohn), נשיא ומנהל האסטרטגיה הראשי של סמסונג. סון גם יהיה הדובר המרכזי במסגרת ״כנס החדשנות השנתי של סמסונג״ שייערך בתל אביב וייקחו בו חלק אורחים מחו״ל ובכירי תעשיית ההייטק הישראלית. נושא הכנס השנה הוא ״העידן החדש של כלכלת המידע״ ובמהלכו יציגו מומחים מגוון נושאים מתחום הרכב האוטונומי, בלוקצ׳יין, בינה מלאכותית ועוד, וינתחו את השלכת התפתחויות בעולם המידע וכיצד הדבר יכול להעצים את המין האנושי.

בכנס ישתתפו גם רותי אדר, מנהלת מרכז החדשנות של סמסונג בישראל ודדה גולדשמידט, מנהל קרן Samsung Catalyst בישראל, וייחשפו שיתופי פעולה עם סטארטאפים ישראליים בהם השקיעה סמסונג. כמה מהחברות הצעירות אף יציגו וידגימו במהלך האירוע את הטכנולוגיות המתקדמות והמוצרים שפיתחו.

״תכני הכנס ידגימו היטב את ההבטחה שצופן לנו העתיד, בו מידע יהיה מאוד נגיש ובעל השפעה והשלכה על חיי היום יום שלנו. בה בעת, לא ניתן לממש את החזון לבד. נדרשים מיטב המוחות ושיתופי פעולה בין שחקנים שונים באקוסיסטם כדי להשיג את היעד״, אומר גולדשמידט.

סון, שמקפיד להגיע לישראל לפחות פעם בשנה, משמש בין השאר גם יו״ר חברתHARMAN International, המתכננת ומייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם והוא זה שהוביל את המהלך לרכישת החברה על ידי סמסונג בסכום של מעל 8 מיליארד דולר. באירוע תוצג פלטפורמת דרייבליין (DRVLine) של סמסונג – פלטפורמה פתוחה, מודולרית עבור רכבים אוטונומיים שמשלבת גם טכנולוגיות ומוצרים של מספר חברות ישראליות, המפתחות פתרונות קישוריות וחישה עבור תעשיית הרכב.

בכנס בתל אביב שיציג את החזון והאסטרטגיה של החברה בתחומי האוטו-טק, בריאות דיגיטלית, בינה מלאכותית והאינטרנט של הדברים (IoT) יקחו גם חלק ריצ׳ארד מירהד (Richard Muirhead) מ- Open Ocean, פרופ' יואב שוהם מאוניברסיטת סטנפורד, נדב זוהר מ-Gett, עומר כילף מ-Innoviz, דרור ירושלמי מ- Valens, חגי זיס מ-Autotalks, אורן בצלאלי מ-HARMAN ישראל (לשעבר Redbend) וקאתרין שניידר מ-HARMAN , אשר יצטרפו לנשיא יאנג סון ליום של דיונים מעוררי השראה ונטוורקינג.

 

דילוג לתוכן