טרנד מיקרו הטמיעה את מערכת דיפ דיסקוברי להתמודדות מפני התקפות סייבר בחברת מלאנוקס טכנולוגיות

טרנד מיקרו (Trend Micro) השלימה פרויקט בחברת מלאנוקס שבמהלכו יישמה את מערכת דיפ דיסקוברי להגנה ואיתור איומי רשת מתוחכמים. המערכת יושמה בכל סניפי החברה הפזורים בעולם.

Deep Discovery הנו פתרון ייעודי, מתקדם מסוגו, להגנה מפני איומי רשת ממוקדים ומתמשכים מסוג APT / Zero Day המערכת כוללת מעטפת הגנה רחבה, רב-שכבתית המבוססת על ניטור ודיווח בזמן אמת, אמצעי ניתוח לאיתור זהות התוקף, עידכון הגנה דינמי מיידי לתחנות הקצה והשרתים תוך שימוש בטכניקות מתקדמות דוגמת Smart Sandboxing ומנועי הגנה ייחודיים שפותחו במעבדות טרנד מיקרו.
בליבת הפתרון , נמצאת פלטפורמה מבוססת רשת לניטור וזיהוי בזמן אמת של דפוסים אנומליים דרך יישומי ה- IT הארגוניים וכן ברשתות חברתיות, מכשירים ניידים, מערכות דואר אלקטרוני ועוד. שכבה נוספת מנצלת את יכולות הניתוח והמודיעין המתבססות על נתוני האיסוף של מעבדות Trend Micro לזיהוי מקור האיום ושכבה שלישית נותנת מענה הגנתי ממוקד למתקפות זמן-אפס (zero-day attack).
עמית בר און מנהל אבטחת מידע, בחברת מלאנוקס, "בתום בדיקה מקיפה של כלל הפתרונות בתחום זיהוי, ניטור וחקירה של איומי רשת ממוקדים, מצאנו כי מערכת Deep Discovery , של טרנד מיקרו , מספקת לנו את רמת ההגנה הטובה ביותר . מלאנוקס, שפתרונות התקשורת שלה מיושמים בקרב ארגוני ענק בכל העולם, מחויבת לעמוד ברמת אבטחת המידע הגבוהה ביותר ואנו שמחים כי מצאנו בטרנד מיקרו שותף טכנולוגי מקצועי, בעל יכולות מידע מודיעיני מדויק ואמין וכלי ניתוח המאפשרים לנו לעמוד ברף הגבוה ביותר של מניעת פגיעה במערכות העסקיות החיוניות שלנו".

תמיר סגל, מנהל פעילות טרנד מיקרו בישראל, מסר כי "במציאות בה האיומים הופכים יותר ויותר מתוחכמים, כורח המציאות מחייב ליישם מערכת הגנה מותאמת וממוקדת מתקפות, בעלת מאפיינים ודפוסי חשיבה חדשים. ה – Deep Discovery של Trend Micro הוא בהחלט סוג פתרון כזה ואנו שמחים כי הפתרון מוטמע בקרב ארגונים גלובליים מובילים דוגמת מלנוקס".

דילוג לתוכן