טריפל סי משיקה פתרון הגנת סייבר מקיף בהתבסס על פתרון האבטחה של אלוט תקשורת

Allot WebSafe Personal ניתן כשרות אבטחה ברמת הרשת ומאפשר אבטחת עסקים ומשתמשים פרטיים כנגד מגוון איומי סייבר
הוד השרון, ישראל, 28 בדצמבר 2016 – אלוט תקשורת בע"מ (נאסד"ק, הבורסה לני"ע בת"א: ALLT), ספקית עולמית מובילה של פתרונות אבטחה ומונטיזציה שמאפשרת לספקי שירותים ועסקים להפוך את החוויה הדיגיטלית למאובטחת יותר ומותאמת למשתמשים, מודיעה היום כי טריפל סי, חברת תקשורת ומחשוב ענן, השיקה פתרון המבוסס על מוצר WebSafe Personal של אלוט לאבטחה נגד איומי סייבר. הפתרון, הניתן כשרות אבטחה ברמת הרשת (Security as a Service) מפני איומי סייבר, מאפשר אבטחת משתמשים עסקיים ופרטיים כנגד איומים כגון תוכנות זדוניות, וכן בקרה הורית.

מוצר ה- WebSafe Personalשל אלוט מאפשר מענה יעיל ונרחב בתחום הגנת הסייבר לקהל המשתמשים, ומאפשר התאמה אישית לכל לקוח קצה. פלטפורמת ה- WebSafe Personal כבר משרתת למעלה מ-15 מיליון משתמשים ברחבי העולם. השירות של טריפל סי מבוסס על מערכות מתקדמות של חברת אלוט, שיספקו שירות הגנה עבור כל משתמשי האינטרנט של החברה, להגנה בגלישה בעולם הדיגיטלי וגלישה בטוחה. השירות מטפל בחמש קטגוריות: זדון וסייבר, בריונות ואלימות, סקס והתמכרות, קניות ועסקים, ספורט ופנאי. שירות זה מופעל על ידי המשתמש בלחיצת כפתור ובחירה מתוך תפריט הגנה רחב, ומספק מענה כולל של הגנות מסוגים שונים בהתאמה אישית לכל משתמש.

"אנו שמחים על הפריסה של פתרון אלוט ברשת של טריפל סי, שמאפשר אבטחה מקיפה לקהל לקוחותיהם מפני איומי סייבר. אנו גאים לספק פתרון מקיף ומותאם אישית ברמה גבוהה ביותר, תוך פריסה תוך מספר שבועות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. " אמר ליאור דרי, מנהל ישראל והמזרח התיכון באלוט תקשורת.

"אנו גאים להשיק את פתרון אבטחת הסייבר המתקדם של אלוט, שיאפשר ללקוחותינו הגנה מקיפה וחווית משתמש בטוחה וטובה יותר." אמר רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי "כחברה המתמחה במתן שירותי מחשוב ענן ואינטרנט אנו מודעים לאיומי הסייבר הקיימים בשוק ולצורך במערך הגנתי מתקדם ואיכותי. אלוט ידעה לספק את השילוב הטוב ביותר של טכנולוגיה, ידע וניסיון ולכן הבחירה בה הייתה טבעית לנו. הפתרון יינתן ללקוחותינו בהתאם לחבילות התקשורת השונות אותן אנו מציעים, ואנו צופים גידול

דילוג לתוכן