טריפל סי מציעה את מערכת האבטחה Symantec Endpoint Protection כשירות בענן

חברת טריפל סי (Triple C), חברת מחשוב הענן המובילה בישראל וספקית האינטרנט, מציעה את מערכת האבטחה Endpoint Protection מבית סימנטק (Symantec) כשירות בענןהמערכת, שהינה הראשונה בתעשייה לשלב הגנה על מחשבים אישיים (PC) ושרתים, מגנה על נכסים קריטיים מפני איומים זדוניים המגיעים בצורת "דואר זבל", כל זאת ביעילות ובמהירות גבוהות במיוחד, הודות לטכנולוגיית Symantec Insight, המאפשרת רמת אבטחה גבוהה לנקודות הקצה.
מערכת Symantec Endpoint Protection מספקת הגנה מקיפה וחוסמת כ- 99% מדואר הזבל. זהו הפתרון היחיד המשלב אבטחה לשולחן העבודה ולדואר אלקטרוני, עם אפשרות לשחזור נתונים מהיר. במקרה של תקיפה מסוגלת המערכת לשחזר את כל שולחנות העבודה של Windows תוך דקות בודדות, באופן המבטיח שחזור מלא של המידע העסקי והמשאבים הקריטיים ומאפשר המשכיות עסקית ללא הפרעות או צורך בהפסקת עבודה. בנוסף, מדורגת המערכת במקום הראשון, בדירוג הכללי המקיף הכולל את המתחרים, במהירות סריקה והגנה על פי דרישה.
חברת טריפל סי מציעה ללקוחותיה את המערכת כשירות בענן בשני מסלולים מרכזיים:
• Symantec Endpoint Protection For Server- פתרון המגן על שרתים עסקיים. כולל Antivirus / Antispyware.
• Symantec Endpoint For Personal Computer- פתרון המיועד למחשבים ביתיים. כולל Antivirus / Antispyware, Desktop Firewall ואיתור / מניעת חדירות.
רמי נחום, מנכ"ל חברת טריפל סי: "מערכת האבטחה Endpoint Protection מבית סימנטק עוזרת לפשט את תהליך ההתאוששות ומייעלת משמעותית את תהליכי אבטחת הנתונים וההגנה על שלמותם. המערכת מבטיחה, קבלת תמיכה מיצרן אחד מרכזי והגנה מעולה, הכוללת אבטחה אוטומטית, כל זאת תוך שמירה על עלויות TCO נמוכות וביעילות מקסימאלית."
ראם מגן, מנהל שותפים עסקיים בסימנטק ישראל: "סימנטק רואה בענן מגמה עתידית התופסת תאוצה. אנו שמחים על כך שטריפל סי מציעה ללקוחותיה בישראל את Symantec Endpoint Protection , ובכך מאפשרת להם ליהנות מההגנה המתקדמת ביותר על מערכותיהם, הן בשוק העסקי והן בשוק הביתי, תוך מינוף יתרונות תועלת של מודל אספקה זה."

דילוג לתוכן