טריפל סי ותים-נטקום – שותפי השנה של מיקרוסופט בישראל ל- 2014

זכייה משותפת גם בתואר "שותף השנה בתחום פתרונות ההוסטינג"

לתחרות על התארים הנחשקים, אותם מעניקה מיקרוסופט מדי שנה לשותפיה הגלובליים בתחומים שונים, הוגשו השנה 2800 מועמדויות מ-117 מדינות ברחבי העולם
תל אביב, 23 ביולי, 2014. טריפל סי ותים-נטקום, זכו בתואר "שותפי השנה בישראל של מיקרוסופט" בתחרות השנתית שערכה מיקרוסופט. שתי החברות אף זכו במשותף בתואר "שותף השנה לתחום ההוסטינג לשנת 2014". התארים הוענקו לחברות על הישגיהן ועל "הדגמת מצויינות בחדשנות והטמעה של פתרונות לקוח המבוססים על הטכנולוגיות של מיקרוסופט". לתחרות על התארים הנחשקים, אותם מעניקה מיקרוסופט מדי שנה לשותפיה הגלובליים בתחומים שונים, הוגשו השנה 2800 מועמדויות מ-117 מדינות ברחבי העולם. לטריפל סי ולתים-נטקום שיתוף פעולה הדוק ופורה, שאיפשר, בין היתר, במהלך השנה האחרונה, את התכנון וההקמה של הענן הציבורי המתקדם ומהראשונים בעולם מסוגו – ענן המבוסס על טכנולוגיות ה- Azure Pack של מיקרוסופט בנוסף ל – System Center ו- Hyper-V.

"טריפל סי היא אחת מבין 25 ספקי ענן אזוריים ברחבי העולם שמספקים שירותים מבוססי פלטפורמת הענן של מיקרוסופט -Windows Server עם Hyper-V, System Center ו-Windows Azure Pack", אומר רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי. "השימוש בטכנולוגיות החדשניות מאפשר ללקוחות שלנו ליהנות מאפשרויות מתקדמות, כמו ניהול אחיד ומרכזי של ענן פרטי, ענן היברידי וענן ציבורי, רפליקציה מתקדמת, המשכיות עסקית והכל תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות של הענן הציבורי מבית מיקרוסופט".

"תים-נטקום מתמחה באספקת פתרונות מחשוב ואינטגרצייה מקיפים לחברות וארגונים בישראל ובעולם ובכלל זה תשתיות חומרה, תוכנה, תקשורת, אבטחת מידע ושירותי מחשוב ענן של היצרנים המובילים בעולם כולל תכנון יישום ותמיכה בפתרונות", אומר אודי ויינטראוב, מנכ"ל תים-נטקום. "לתים-נטקום מאות מקצועני מחשוב עם ההסמכות הגבוהות ביותר של היצרנים המובילים ובכלל זה מיקרוסופט שמולם קיימות לנו הסמכות רבות ברמת Gold Partner ובתחומים רביםאומר ויינטראוב. "אנו מאפשרים לארגונים עסקיים בכל סדר גודל לעבוד עם מערכות בטוחות, לנטר נתונים, למנוע זליגת מידע מסווג, לשלוט בתהליכי העבודה, וליהנות מכל היתרונות של סביבה טכנולוגית מתקדמת בעלויות נמוכות. אנו גאים על קבלת התארים ממיקרוסופט, שרואה בנו שותפה אמיתית שמתמודדת בהצלחה יתרה עם האתגרים השונים בתחומי תשתיות המחשוב ומספקת מנעד כה רחב של שירותי מחשוב לעשרות אלפי לקוחות בישראל."

"הזוכות של השנה בפרסים, בינהן תים-נטקום וטריפל סי, נמנות על המיטב שיש למערכת השותפים העסקיים שלנו להציע. זו לא הייתה הפתעה עבורינו לגלות את שמותיהן, הן ברשימת הזוכות בתואר שותף השנה והן כזוכות בתואר 'שותף השנה לתחום ההוסטינג לשנת 2014', אמר פיל סורג'ן, סגן נשיא לשותפויות עסקיות בינלאומיות של מיקרוסופט. "אנו מברכים את תים-נטקום וטריפל סי על ההישגים המדהימים ועל המסירות המתמשכת לספק פתרונות חדשניים שמביאים ומניעים תוצאות אצל לקוחותינו המשותפים".
 

דילוג לתוכן