טריפל סי ויצרנית אבטחת המידע טרנד מיקרו חתמו על שותפות עסקית ראשונה מסוגה בישראל

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בישראל נחתם בימים אלו. טריפל סי, אחת מספקי שרותי הענן הגדולים בישראל, תמכור את מגוון פתרונות ההגנה של Trend Micro ללקוחותיה.

במסגרת שיתוף הפעולה תציע טריפל סי ללקוחותיה את ההגנה הטובה ביותר לתחנות קצה ודואר אלקטרוני, הכוללת טכנולוגיית למידת מכונה, לחברות בסדרי גודל קטן ובינוני. שתי החברות מציעות מודל רישוי ייחודי: בתצורה חודשית יחד עם ממשק ניהול בענן, ובנוסף אפשרות להרחבת ההגנה גם לטלפונים ניידים. המערכת המשותפת הפכה לזמינה כבר בינואר.

בן נחום, מנהל מכירות ענן, בטריפל סי מסר כי:" שיתוף הפעולה הייחודי עם חברת Trend Micro מאפשר ללקוחות טריפל סי ליהנות מאבטחת מידע מבוססת ענן ברמה הגבוהה ביותר ומהווה מרכיב באסטרטגיה של החברה לאפשר לארגונים בכל הגדלים שימוש בשירותי המחשוב המתקדמים ביותר, ללא הצורך בהשקעה ראשונית ניכרת של זמן ומשאבים. מענה זה הינו חשוב ביותר במיוחד בתחום הקריטי אבטחת מידע, אשר במציאות של ימינו אין ארגון שיכול להרשות לעצמו להתעלם מהצורך הזה."

 

תמיר סגל, מנהל פעילות Trend Micro בישראל, הוסיף כי:" ל- Trend Micro מודלים רבים של עבודה, וביניהם שיתוף פעולה הדוק עם ספקי שרותי תוכנה בענן דוגמת טריפל סי בכל העולם. אני שמח לראות כי אחד מספקי שירותי הענן הגדולים בישראל בחר בפתרונות שלנו כהגנה על מתקניו הגנה שאותה הוא מציע גם ללקוחותיו. כך זוכים לקוחות קטנים ובינוניים להגנה הטובה ביותר שבדרך כלל שמורה ללקוחות גדולים בעלי תקציב גדול יותר."

דילוג לתוכן