טריו טכנולוגיות ענן תשלב את טכנולוגית התקשורת של מלאנוקס בפתרונותיה לאחסון על פי דרישה

החברה תשלב את רכיבי האיתרנט של מלאנוקס בפלטפורמת האחסון על פי דרישה (Storage as s Service) של Zadara Storage

טריו טכנולוגיות ענן, המתמחה במחשוב ענן עסקי, תשלב את כרטיסי התקשורת ומתגי האיתרנט של מלאנוקס במהירויות 10Gb/s ו-40Gb/s בפלטפורמת האחסון על פי דרישה (STaaS – Storage as a Service) של Zadara Storage. השירות החדש מיועד לחברות ישראליות המעוניינות בשירותי אחסון בענן במודל תשלום על פי שימוש, כתחליף להשקעה במערכות אחסון מקומיות. פתרונות מלאנוקס מיוצגים בישראל על ידי מטריקס.

השירות החדש של טריו טכנולוגיות ענן מצטרף לשירותי החברה הרבים הכוללים גיבוי לענן כשירות (BaaS), המשכיות עסקית כשירות (DRaaS) ושרתים וירטואליים. בנוסף, בזכות מערכת האחסון של Zadara בשילוב רכיבי התקשורת של מלאנוקס, יכולים לקוחות טריו לבצע רפלקציה למידע שלהם, לאתרי Zadara ברחבי העולם.

Zadara Storage מספקת שירותי אחסון כשירות ללקוחות אנטרפרייז. השירות, המבוסס על Zadara Storage Cloud, עושה שימוש במספר עננים או ב-Data Centers מקומיים. פתרונות ה-NAS ,SAN ו-Object של Zadara פועלים בסביבה פרטית מבודדת, מאובטחת ומנוהלת באופן מרכזי. מערכי ה-VPSA של Zadara זמינים להתקנה מקומית במודל OPaaS (On-Premise as-a-Service). בנוסף, השירות זמין בעננים ציבוריים כדוגמת Microsoft Azure, AWS ו-Google Cloud.

אסף חיון, מנכ"ל משותף בטריו טכנולוגיות ענן: "השוק הישראלי, בדומה לשוק העולמי, מחפש פתרונות לשירות בענן במודל של תשלום לפי דרישה, המאפשרים התאמה לדרישות משתנות וחיסכון כספי מיידי. חשוב לנו כחברה המספקת שירותי ענן , לבצע השקעות בתשתית התקשורת של הדאטה סנטר שיאפשרו לנו לשמור הן על היתרון התחרותי והן על יכולות הגידול העתידיות, תוך שיפור מתמיד בביצועים."

אבי בן יוסף, מנהל פעילות מלאנוקס במטריקס: "פתרון התקשורת של מלאנוקס מאפשר לנצל בצורה מיטבית את יכולות מערך האחסון של ZADARA .
פרוטוקול iSER (iSCSI Extensions for RDMA)מאפשר לשרתי האחסון לבצע העברת מידע מהירה ביניהם ללא צריכת משאבים מהמעבד ובכך להאיץ משמעותית את ביצועי מערכות האחסון.
בנוסף, מתגי מלאנוקס הם היחידים כיום בתעשיה המבטיחים אפס אבדן מידע (Zero Packet Loss), כך הם הופכים להיות מתגי ה-Ethernet האולטימטיביים עבור מערכות אחסון."

דילוג לתוכן