טרידיון (Teridion) הישראלית, פורצת דרך עולמית בהאצת רשת האינטרנט וביצירת חווית אינטרנט מהירה וחלקה, השלימה סבב גיוס בהיקף 20 מיליון דולר

הגיוס בהובלת:  קרן JVP , קרן מאגמה ו- Singtel Innov8

הגיוס מיועד להאצת הטמעת  פלטפורמת הנטוורקינג המתקדמת, מבוססת הענן, שפיתחה  טרידיון,  בשווקים חדשים ברחבי העולם

 

סן פרנסיסקו, פתח תקווה, 30 בספטמבר, 2015 – טרידיון (Teridion), חברת נטוורקינג מבוססת ענן, המספקת חוויית אינטרנט מהירה וחלקה ביותר, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס בהיקף של 20 מליון דולר בהובלת הקרנות הישראליות JVP, מאגמה, ו Singtel Innov8.  JVP  ומאגמה היו הקרנות הראשונות שהשקיעו בחברה, עוד ב 2014.

בתוך כך, הכריזה  היום טרידיון על זמינות כוללת של המוצר החדש שפיתחה ה Global Cloud Network המספק ביצועים משופרים של עד פי 20 לתוכן אינטרנטי בצורה דו-כיוונית (גם הורדה וגם העלאה).

הפתרון שפיתחה טרידיון נמצא כעת בשימוש במעל 15 חברות, העושות שימוש באפליקציות ושירותים הידועים כ"זללני" רוחב הפס הגדולים ביותר, ובכלל זה חברות אירוח (Hosting) ושיתוף קבצים, מדיה עשירה ופרסום.

כעת, כשמוצר הדגל שלה הפך זמין לכלל הלקוחות, בכוונת החברה להאיץ את אסטרטגיית ההגעה לשוק והגדלת מספר העובדים בארה"ב ובמדינות אחרות ברחבי העולם.

"האינטרנט הוא כלי רב עוצמה, אבל עד היום, נאבקנו כדי למצות את יכולותיו במלואן.  כולנו עדיין נופלים קורבן לעיתים קרובות לזמני תגובה ארוכים ולחיבורים לא יציבים", אומר אלעד רווה, מייסד ומנכ"ל טרידיון.  "אנחנו מנפצים את הגבולות הללו ומספקים למשתמשים חוויית אינטרנט חלקה – ללא קשר למיקומם, למכשיר שבו הם משתמשים או לאפליקציה שעליה הם עובדים.  המטרה שלנו היא בראש ובראשונה לאפשר ללקוחותינו, חברות המספקות תוכן, חווית שימוש מעולה עבור לקוחותיהם. סבב הגיוס הנוכחי  לצד הזמינות הכוללת של המוצר שלנו הם צעדים חשובים בכיוון הזה".

עמידה בדרישות של אפליקציות ושירותים מודרניים

השירותים והאפליקצות כיום מתמודדים עם אתגר משמעותי – העברת תוכן למשתמשים במהירויות חסרות תקדים, מבלי לפגוע באיכות או באמינות השירות.  ככל שהטכנולוגיות הללו הולכות ונעשות מתקדמות יותר, אפקטיביות  העברת תוכן מסורתית ושל גישות לאופטימיזציית WAN הולכת ופוחתת.

הטכנולוגיה של טרידיון פותרת בעיה בסיסית זו ומספקת חוויית אינטרנט בעלת ביצועים מעולים ומהימנים שמיועדת לאפליקציות חדשות המגיעות לשוק מדי יום ודורשות העברה בזמן אמת  ודינמיות רבה.  הטמעות ראשונות בקרב לקוחות החברה הראו שיפור בביצועי האינטרנט ברמה של עד פי 20 הן בהורדה והן בהעלאה, דבר המאפשר לארגונים ליצור אפליקציות ללא פשרות.  הפתרון של טרידיון, מסייע לעסקים להגיע לרמות חדשות של מעורבות מצד לקוחות (engagement) ושימור לקוחות (retention), דבר המגדיל את ההכנסות בסופו של דבר.

"עסקים גדולים מסתמכים על הגמישות של פלטפורמת Egnyte, המאפשרת להם לשתף קבצים באופן בטוח, לשתף פעולה ולשמור על שליטה ובקרה על נתונים חשובים, ללא קשר לזהות ספקי האחסון, שירותי הענן, האפליקציה או המכשיר.  אומר קריס לאהירי, סמנכ"ל התפעול ומנהל האבטחה הראשי של חברת Egnyte.  "אנחנו רוצים שהלקוחות שלנו יהיו חופשיים מדאגה באשר לאיכות החיבור לאינטרנט או המיקום הגיאוגרפי שלהם. , זמני תגובה קצרים וזמינות קבועה הם קריטיים עבור אנשי מקצוע בתחום טכנולוגיית המידע ומשתמשים עסקיים כאחד, וטרידיון מסייעת לנו לספק ביצועים מעולים באופן רצוף בכל הפתרונות והשירותים שלנו".

טרידיון מסוגלת להשיג את רמות המהירות והאמינות הללו על תשתית SoftLayer מ-IBM Cloud.

באמצעות ה-IBM Global Entrepreneur Program, האקוסיסטם לחברות סטארט- אפ של IBM Cloud, טרידיון זכתה במנטורינג, תמיכה, ותשתית SoftLayer חינם, דרך מסלול  Catalyst של התוכנית.

 

"באמצעות תמיכה בחברות סטרט אפ כמו טרידיון, IBM ממשיכה לחזק את מחויבותה לספק ליזמים את המנטורינג ואת טכנולוגיית הענן שלהם הם זקוקים, על מנת להביא לשוק במהירות את הטכנולוגיות של הדור הבא", כך אמר סנדי קרטר, מנכ"ל סביבת הענן והמפתחים ב-IBM.  "מכיוון שהתשתית של IBM Cloud גמישה, אמינה ופרוסה בכל רחבי העולם, היא מהווה בסיס מעולה עבור טרידיון, המנהלת תנועה בהיקף עצום, על מנת לספק חוויית אינטרנט בעלת זמני תגובה קצרים למשתמשי קצה בכל רחבי העולם".

הטכנולוגיה של טרידיון, מאפשרת האצה דו כיוונית של האינטרנט וכוללת סל רחב של פתרונות:

ה-Global Cloud Network  של טרידיון – המביאה לענן ניתוב חכם.  אלגוריתמים קנייניים ומערכת הניהול של טרידיון (Teridion Management System) כמו גם Teridion Measurement Agents  מספקים מפת "פקקים" של האינטרנט בזמן אמת לצורך מציאת המסלול הטוב ביותר הקיים, תוך לקיחה בחשבון של רוחב פס, מהירות ומיקום גיאוגרפי.
ביצועים טובים, עיכוב מינימלי – שיפורים בביצועי האינטרנט של עד פי 20, דבר המאפשר למשתמשים לשקול מחדש את האפשרויות העומדות בפניהם באינטרנט.
גמישות חסרת תקדים – נתבי הענן של טרידיון (Teridion Cloud Routers) מיוצרים לפי דרישה, מספקים סקלביליות ומאפשרים למשתמשים לשלם רק על פי המשאבים שהם צורכים. הפיתרון תואם את הטכנולוגיות של ספקי הענן הגדולים ביותר בעולם, על מנת להבטיח מהירות ואמינות בתעבורת האינטרנט, מבלי לדרוש מלקוחות להחליף את ספק שירותי הענן שלהם.
שיפור האבטחה – טרידיון אינה מטפלת בתוכן המשתמשים עצמו ומאפשרת אבטחה מוגברת באמצעות הצפנת SSL מקצה לקצה ללא termination או PROXY.
התחברות פשוטה – ללא חומרה או תוכנה להתקנה, ובאמצעות הקצאה מהירה וקלה, ניתן לחבר לקוחות טיפוסיים של שירותי ענן לרשת תוך פחות משעה.
הפיתרון זמין כעת, והוא מתומחר על פי היקף הנתונים או מספר המשתמשים.

דילוג לתוכן