טרידיון גייסה 9 מיליון דולר בהובלת קרן JVP

הגיוס ישמש לתמיכה בביקוש הגובר לרשתות מבוססות ענן ושרותי WAN וצמיחת החברה בשווקים הארגוניים הגלובליים

 

סאן פרנסיסקו, פתח תקווה, 4 באפריל  2019, (BUSINESS WIRE):

 

טרידיון (Teridion) הישראלית, המספקת פתרון WAN מבוסס ענן הראשון והיחידי בתעשייה, המספק ביצועים, אמינות ויציבות לספקי תקשורת מובילים, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס של 9 מליון דולר, בהובלת קרן JVP, ויתר המשקיעים הקודמים , קרן Magma Venture, וקרן סינגטל innov8. הגיוס הנוכחי מתווסף לגיוס B  של החברה, אשר מביא את סך הגיוסים בטרידיון לסכום כולל של 35 מיליון דולר.

 

טרידיון מספקת את "טרידיון לארגונים" (Teridion for Enterprise), פתרון WAN מבוסס ענן הראשון והיחיד בתעשייה המספק ביצועים, אמינות ויציבות השווים לרמות השירות המובטחות (SLA) שמספקות חברות שרותי ענן וספקיות תקשורת מובילות בעולם, ונותן יתרונות נוספים כמו התקנה מהירה ופשוטה, גמישות ברוחב הפס, וכיסוי כלל עולמי. הפתרון של טרידיון מבוסס על Teridion Curated Routing ,  גישה חדשנית לניתוב המסתמכת על למידה עמוקה (deep learning) המספקת ניתוב היררכי ומרכזי לרשתות הארגוניות ומשפר מהותית את הביצועים של רשת הWAN, אפליקציות ענן ושרותי ענן בשימוש הארגונים.

 

"רשתות ארגוניות מתפתחות ומשתנות דרמטית כל העת," אומר גדי פורת, שותף בקרן JVP. "עבור ארגונים, האינטרנט הוא הרשת הארגונית המקומית (LAN) החדשה וטרידיון היא החלוצה שמביאה את מהפיכת הענן החדשה המאפשרת לארגונים לגשת בביטחון לבניה חדשה של רשת ה WAN הארגונית שלהם ולהאיץ את העברת היישמים לענן. אלגוריתם הניתוב הייחודי של טרידיון מספק ביצועים מובילים, אמינות גבוה, פריסה בינלאומית ומחירים תחרותיים, הממחישים את הכוח והיכולות של שרותי ענן גם בתחום הרשתות. אנחנו רואים בהשקעה שלנו הזדמנות משמעותית, ושמחים ללוות את טרידיון בדרכה החדשנית בעולם הרשתות הארגוניות ושרתי ענן".

 

"במהלך שלוש השנים האחרונות, הוכחנו שהטכנולוגיה שלנו והמודל העסקי שלנו עובדים היטב, דרך המוצר שלנו לחברות SaaS. ההשקעה הנוכחית מאפשרת לנו להביא את השרות הייחודי שלנו גם לשוק הארגוני", אומר מנכ"ל החברה סער גילאי. "מאז השקת המוצר שלנו לארגונים, בנובמבר שנה שעברה, אנחנו מקבלים פניות רבות מלקוחות, ערוצי מכירה, ושותפים טכנולוגיים, ובהתאם אנחנו נכנסים בנוכחות מוגברת לשוק עם צוות מכירות גדול יותר ופעילות שיווק מקיפה. בנוסף, בימים אלה אנחנו מרחיבים את צוות הפיתוח שלנו בפתח תקוה".

 

כיום, ארגונים מעבירים יישומים עסקיים קריטיים מהארגון אל הענן, ומבססים את ביצועי רשתות ה WAN, לשיפור עלויות, ולהטמעת הדור הבא של שרותי sd-wan שלהם. הפתרון של טרידיון לארגונים, מאפשר להם להשיג תעבורה מואצת ואמינה ליישומי תוכנה כשירות ענן (SaaS), אמינות רשת גבוהה, ביצועים משופרים לחישובים שנעשים בענן, ותקשורת מהירה בין סניפי החברה, וכל זאת באמצעות חיבור אינטרנט סטנדרטי בעלות נמוכה.

דילוג לתוכן