טלפוניקה בוחרת בטריוונט הישראלית

מדריד ותל-אביב, 10 לפברואר 2010– טלפוניקה, ספקית טלקומוניקציה מהמובילות בעולם, וחברת הטכנולוגיה הישראלית טריוונט, ספקית מערכת ניהול הטרנזקציות החזקה ביותר לשירותים פיננסיים ניידים מאובטחים, הודיעו היום כי טריוונט נבחרה לאפשר שירותים אלה ללקוחות טלפונמדובר על מגוון רחב של שירותים כגון העברות כספים בין צרכנים, מסחר אלקטרוני, תשלומי חשבונות ובנקאות מקוונת באמצעות טלפונים ניידים.
 
"בחרנו בטריוונט כספקית השירותים הפיננסיים הניידים שלנו על-סמך עליונות הטכנולוגיה והידע שלה", אמר חיימה גראו, מנהל עסקי הטרנזקציות בטלפוניקה אמריקה הלטינית. "רצינו גם לעבוד עם שותף המבין את המאפיינים הייחודיים של אמריקה הלטינית. טריוונט הוכיחה את יכולתה לעבוד איתנו באופן הדוק ליצירת האקו-סיסטמה העסקית האופטימלית לשירותים פיננסיים ניידים הכוללת שותפים בנקאיים, מסחריים וממשלתיים".
 
"טריוונט גאה לתמוך בטלפוניקה בפריסת שירותיה הפיננסיים ניידים ברחבי אמריקה הלטינית", אמר עמית מתתיה, מנכ"ל טריוונט. "בכך אנו מחזקים את מעמדנו כספק עולמי לשירותים אלה בשווקים המתפתחים והמפותחים גם יחד, כפי שהוכחנו כבר בקבוצת טלפוניקה וכן בהתקנות אחרות באירופה ובאמריקה הלטינית מחוץ לקבוצה זו. אנו מעריכים את ההזדמנות הניתנת לנו לספק שירותים כגון אלה למספר גדל והולך של אנשים בעולם".
 

דילוג לתוכן