טלוויזיית רטינה של אפל – הדבר הבא הבא?

מנכ"ל DisplayMateTechnologies סבור שמי שהתרגל לאיכות התמונה באייפד ירצה אותה גם בטלוויזיה בסלון
האם אחד המוצרים הבאים של חברת אפל יהיה טלוויזיה בעלת מסך רטינה? אתר CNet שוחח עם ריימונד סונירה, מנכ"ל DisplayMateTechnologies, המתמחה בשיפור איכות התמונה, שסבור שזו אפשרות הגיונית מאוד.

אפל צפויה לשחרר לשוק גירסה של הלפטופ 'מקבוק פרו 'עם מסך רטינה בגודל 13 אינטש. סונירה לא ידע לומר מתי זה אמור לקרות, אבל הוא הציע פרספקטיבה מעניינת לגבי האפשרות שאפל תיכנס גם לשוק המסכים הגדולים. להערכתו, אפל תמשיך לאמץ את מסך הרטינה עבור כל מוצרי הפרימיום שלה כדי לשמור על עקביות בקו מוצריה.

"אפל תרצה לשמור על דיוק ועקביות בצבעים בכל המוצרים שלה וזה יהיה הבסיס לייצור טלוויזיית אפל. החל מהאייפד 3, כל המוצרים הבאים של אפל יהיו זהים מבחינת איכות הצבע והתמונה. לאפל אמנם יש את ה'אפל TV', המאפשר לראות בטלוויזיה את כל מה שיש לכם על האייפון והאייפד ואת כל התוכן שלכם ב-iTunes, אבל המוצר הזה מתחבר לטלוויזיות 'רגילות' ואלה מפיקות תמונה אשר אינה עומדת בהשוואה עם התמונה שמציג האייפון או האייפד. צרכנים יאהבו מאוד את העובדה שהם יכולים לראות הכל – את התמונות שלהם, תוכניות הטלוויזיה שהם אוהבים, סרטים, קבצי וידאו – בטלוויזיה, באותה איכות כפי שהם יכולים לראות אותם באייפד שלהם".

 

דילוג לתוכן