טלדור תקשורת מגייסת עשרות עובדים חדשים

 

 

חברת התקשורת של ענקית ה-IT הציבורית, טלדור, מחפשת 60 עובדים חדשים – מומחים בתחומים שונים, וכן תשקיע בהכשרות מקצועיות ויוקרתיות  למתאימים. הגיוס נעשה בהמשך לגדילתה והתפתחותה של החברה

 

טלדור תקשורת, מבית חברת ה-IT הציבורית הגדולה בישראל, טלדור, יוצאת למבצע גיוס של כ-60 עובדים במגוון תחומים, זאת בהמשך לגיוס עשרות עובדים אחרים בחודש שעבר.

על פי טלדור תקשורת, בכוונתה לגייס עובדים מומחים בתחומי תקשורת נתונים (CCIE), אבטחת מידע, אחסון וגיבוי, וירטואליזציה, מנהלי מכירות עם התמחות במגזרים: הייטק ותעשיה, פיננסים, בטחוני, מומחי Collaboration, Presale לתחום ה- Networking ותחום ה- System, מומחי Hosting, NOC, פיתוח WEB ו- QA.

טלדור תקשורת תספק למתאימים הכשרות מהיקרות והיוקרתיות בעולם (כגון CCIE), בשיתוף פעולה עם ענקי תעשיה כמו CISCO, VMWARE, DELLEMC וכן עם גדולי הלקוחות במשק: בנקים, חברות ביטוח גדולות, משרדים ממשלתיים ומשרדים ציבוריים.

בטלדור תקשורת הסבירו שהגיוס מגיע בעקבות גדילתה והתפתחותה של הקבוצה ובשל כניסה של מספר פרויקטים גדולים לטיפולה בעקבות מכרזים בהם זכתה. בין הפרויקטים: החלפת מערכות הטלפוניה בכל חדרי המסחר של בנק לאומי ברחבי הארץ, פרויקטים להחלפת תשתיות תקשורת גדולות בחברת ישראכרט וב-AIG, פרויקט גדול מאוד באחת מקופות החולים, פרויקט מערכות התקשורת בקריית התקשוב החדשה של צה"ל ועוד.

דילוג לתוכן