מימין לשמאל: לימור רזניק מנהלת שיווק קבוצת טלדור, דודי אילן מנכ"ל פאלו אלטו ישראל, קובי טרביצקי ארכיטקט מערכות טלדור תקשורת

טלדור מציגה פתרונות ענן היברידיים חדשניים תוך התמחות באבטחת מידע ב- CLOUD SECURITY SUMMIT של פאלו אלטו

החברה הציגה פתרונות hybrid software defined data center בכנס של פאלו אלטו שנערך ביום שלישי

 

חברת אבטחת המידע האמריקאית פאלו אלטו נטוורקס, אשר יוסדה על ידי ניר צוק, אירחה ב-2.4.19 את אירוע אבטחת הענן הראשון שלה בישראל, במתחם לאגו שבראשון לציון, בו לקחו חלק חברות הIT- המובילות בארץ.

הכנס והתערוכה כללו הרצאות של אלון בן דויד, כתב הביטחון הבכיר של ערוץ 10, בכירים מחברת פאלו אלטו, ממחלקת הענן של גוגל ועוד. בנוסף, נערכו שיחות פאנל והפעלות אינטראקטיביות המתמקדות באתגרים בתחום אבטחה בעולמות הסייבר, שירותי אבטחת ענן וחידושים ביטחוניים בתחום.

חברת טלדור הציגה במסגרת הכנס את פתרון ה- hybrid software defined data center, שאותו היא מובילה בעולמות ה- security עם פתרונות חדשניים וייחודיים לה בארץ, אשר משלבים את עולמות הענן (בחוות שרתים של החברה), on prem ו- hybrid עם יכולות אבטחה מהגבוהות ביותר.

 

מנכ"ל טלדור תקשורת בועז יהודה :" טלדור דוגלת באסטרטגיית חדשנות יוצאת דופן בכל התחומים בהם אנו עוסקים, כשתחום הענן בכלל ואבטחת הענן בפרט הוא אחד מהתחומים החשובים והמדוברים ביותר כיום, אשר מתפתחים ומשתנים במהירות. הפתרון שטלדור הציגה בכנס חשוב זה הוא מהמתקדמים ביותר שפותחו ואנו שמחים להציג אותו במעמד זה".

דילוג לתוכן