טלדור מדווחת על התוצאות הכספיות של הרבעון השני לשנת 2015 המצביעות על המשך מגמת הגידול בכל הפרמטרים

זינוק של 106% ברווח הנקי של טלדור ברבעון השני

הכנסות החברה עלו בכ- 10.5% ביחס לרבעון המקביל אשתקד ל- 193 מיליון ₪
הרווח הגולמי גדל ב- 18.6% והסתכם ב- 30.1 מיליון ₪
הרווח התפעולי עלה ב- 61.8% והסתכם ב- 10.1 מיליון ₪
הרווח הנקי גדל לכ- 5.5 מיליון ₪ בהשוואה לרווח הנקי של כ- 2.7 מיליון ₪ ברבעון אשתקד
במחצית הראשונה של השנה הסתכם הרווח הנקי בכ- 11.5 מיליון ₪, בהשוואה לכ- 3.1 מיליון ₪ בתקופה המקבילה אשתקד.
החברה תחלק דיבידנד בהיקף של 1 מליון ₪.

 

 

חברת טלדור מערכות מחשבים, ספקית מובילה של פתרונות עסקיים וטכנולוגיים בתחומי התוכנה, החומרה, התקשורת ומיקור חוץ, מדווחת היום על תוצאותיה לרבעון השני של 2015.

הכנסות החברה ברבעון השני של 2015 עמדו על כ- 193 מיליון ₪, עלייה של 10.5% בהשוואה להכנסות הרבעון השני בשנת 2014, בו ההכנסות עמדו על 174.6 מיליון ₪. העלייה בהכנסות נובעת מגידול אורגני בצבר ההזמנות וזכייה במכרזים רבים של לקוחות מכל מגזרי הפעילות.

הרווח הגולמי של טלדור ברבעון השני צמח ב- 18.6% ועומד על כ- 30.1 מיליון ₪, וזאת בהשוואה לרווח גולמי של כ- 25.4 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי הסתכם ברבעון השני בכ- 10.1 מיליון ₪, זינוק של 61.8% בהשוואה לרווח התפעולי אשתקד שעמד על 6.3 מיליון ₪.

אייל טוכמן, סמנכ"ל הכספים ומ"מ מנכ"ל טלדור:"תוצאות הרבעון השני ממשיכות להביא לידי ביטוי את מכלול הפעולות שביצענו בחברה בשנתיים האחרונות, שמטרתן לשפר את הרווחיות התפעולית בכל תחומי הפעילות של החברה, וכעת אנחנו קוצרים את פירות ההשקעה". לדברי טוכמן, "יישמנו אסטרטגיה נכונה של התאמת ההוצאות התפעוליות למצב בשוק ה-IT ודרישות הספקים, הרחבנו את היצע הפתרונות הטכנולוגיים ללקוחותינו, כולל טכנולוגיות מתקדמות של סטרטאפים המספקות מענה שלם ללקוחותינו והצלחנו לייצר תמהיל נכון תוך מיקוד עסקי, שמביא אותנו לתוצאות טובות. אנו ממשיכים להיות ממוקדים בחיזוק והרחבת תחומי הפעילויות שבהן קיימת צמיחה משמעותית, תוך הקפדה על שיעורי הרווחיות בפרויקטים אליהם החברה ניגשת ומבצעת".

ביוני האחרון חברת S&P מעלות הודיעה על העלאת דירוג החברה מדירוג ’+ilBBB’ ל’ilA-’  עם תחזית דירוג יציבה. העלאת הדירוג נבעה משיפור בביצועים התפעולים וביחסי הכיסוי.

דילוג לתוכן