טלדור מדווחת על התוצאות הכספיות לשנת 2015

הרווח הנקי בשנת 2015 עמד על כ- 27 מיליון ₪,
זינוק של כ- 28% בהשוואה לשנה קודמת

נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור: "התמקדות בפעילויות רווחיות וצעדי התייעלות הביאו לשיפור משמעותי בתוצאות הכספיות; רכישת XGlobe שבוצעה לאחרונה הינה צעד נוסף להאצת הצמיחה באמצעות רכישות, לצד גידול אורגני"

טלדור תחלק דיבידנד בהיקף של כמיליון ש"ח לבעלי המניות; סך הדיבידנדים שחולקו בגין רווחי 2015 מסתכם בכ-4 מיליון ש"ח
חברת טלדור מערכות מחשבים, ספקית מובילה של פתרונות עסקיים וטכנולוגיים בתחומי התוכנה, חומרה, תקשורת ומיקור חוץ, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לשנת 2015. הרווח הנקי של טלדור הסתכם בשנת 2015 בכ-27 מיליון ש"ח, גידול של כ- 28% בהשוואה לשנה קודמת.

הכנסות החברה עמדו בשנת 2015 על כ- 800 מיליון ₪, צמיחה אורגנית של כחצי אחוז לעומת הכנסות שנת 2014 שהסתכמו בכ- 796 מיליון ₪. הרווח הגולמי של טלדור בשנת 2015 הסתכם בכ- 128 מיליון ₪ בהשוואה לכ- 119 מיליון ₪ אשתקד, גידול של כ- 7.5%. הרווח התפעולי של החברה הסתכם בכ- 43.4 מיליון ₪ בהשוואה לכ- 34.9 מיליון ₪ בשנת 2014, גידול של כ- 24%.

הכנסות החברה ברבעון האחרון של שנת 2015 הסתכמו בכ- 227 מיליון, גידול של כ-2% בהשוואה להכנסות הרבעון הרביעי של 2014. הרווח הגולמי ברבעון האחרון הסתכם בכ- 38 מיליון ₪, שיעור דומה לרבעון הרביעי של 2014.

דירקטוריון החברה אישר היום חלוקת דיבידנד בשיעור של 10 אג' למנייה. סך הדיבידנד שיחולק צפוי להסתכם בכ- 1.1 מיליון ₪ וזאת בנוסף לכ- 3.3 מיליון ₪ שחולקו, על פני הרבעונים השונים, במהלך השנה החולפת.

לדברי נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור, "השיפור המשמעותי בתוצאות הכספיות נובע משינוי תמהיל ההכנסות שבא לידי ביטוי, בין היתר, בהתמקדות בפעילויות המניבות והרווחיות של החברה בתחומי התוכנה, התקשורת והתשתיות, תוך החלטה שלא להיכנס לפעילויות ברמת סיכון גבוהה. לצד זאת החברה נהנית מפירות צעדי ההתייעלות שהביאו לשיפור הרווח הגולמי, שיפור שיעור הרווחיות הכולל , וירידה בהוצאות המימון."

עוד מסר נתי אברהמי כי, "פני החברה הם להמשך צמיחה אורגנית לצד רכישות, והמגמה הזו צפויה להמשך גם לתוך שנת 2016. טלדור תמשיך להעמיק ולצמוח בפעילויות המסורתיות בתחומי פיתוח והטמעת מערכות תוכנה, תקשורת, תשתיות ומיקור חוץ תפעולי. גם בתחום ה-Self-Service נשמר ונגדיל את אחיזתנו בשוק".

במהלך שנת 2015 רכשה טלדור את חברת XGlobe הישראלית, המתמחה בפתרונות מחשוב ענן ואירוח שרתים. לדברי נתי אברהמי, "רכישה זו מחזקת את מעמדה של טלדור בתחום שירותי הענן המתפתח, ומאפשרת לה להציע פתרונות מלאים ללקוחותיה. אנו שואפים לבצע רכישות נוספות בתחומי הענן, סייבר אבטחת המידע ו-Big Data, המהווים מנועי צמיחה בחברה".

אברהמי מסכם ואומר, "טלדור ניצבת כיום בפני הזדמנויות עסקיות חשובות. אנו נערכים להרחבת סל הפתרונות של החברה על מנת לספק ללקוחותינו ערך מוסף ומענה עסקי מיטבי, תוך הגדלת רכיב ההכנסות המגיעות מהתקשרויות ארוכות טווח, בדגש על רווחיות".

דילוג לתוכן