טלדור חתמה על הסכם שיווק, הפצה, ויישום 'ComposeDoc'

טלדור חתמה על הסכם שיווק, הפצה, ויישום 'ComposeDoc', פתרון אינטגרטיבי ליצירה וניהול קלטים ופלטים ארגוניים

הפתרון, אשר מאפשר לארגון בקרה מיטבית על כל שלבי התהליך תוך חיסכון בעלויות, החליף בהצלחה מערכות קיימות בגופים רבים, ביניהם חברות ביטוח, תשתיובהצלחה מערכות קיימות בגופים רבים, ביניהם חברות ביטוח, תשתיות, חברות ממשלתיות ועוד

טלדור חתמה על הסכם שיווק, הפצה ויישום עם ComposeDoc, חברה טכנולוגית ישראלית, המספקת פתרון חדשני המאפשר לחברות להפיק ולהפיץ מסמכים עסקיים, בצורה פשוטה ויעילה. טלדור איתרו את הפוטנציאל הרב שבפתרון החדשני, לאור זיהוי הצורך הרחב בממשק לניהול, עיצוב והפצה של פלטים וקלטים ארגוניים, במסגרת עבודתה עם חברות Enterprise ממגזרים שונים. החברות מתמודדות עם ריבוי מערכות לניהול מסמכים פנימיים והפצתם, ומעוניינות לפשט ולייעל את הפעילות. פתרון זה כבר החליף בהצלחה מרובה מערכות קיימות בארגונים רבים, ממגזרים שונים במשק.

בעזרת פתרונות תכנה מתקדמים, מאפשרת ComposeDoc לארגונים להפיק ממערכות המידע שכבר יש ברשותם, מסמכים עיסקיים מעוצבים הכוללים גרפיקה עשירה ומסרים שיווקים בהתאמה אישית. כמו כן, הפצה פשוטה ללקוחות באמצעות כל ערוצי המידע האלקטרוניים, בו זמנית. תהליכים סטנדרטיים כאלה כרוכים בשיתוף פעולה בין גורמים רבים, וצורך בביצוע בקרה הדוקה על התחנות השונות לרבות עיצוב, בניית טקסט וגרפיקה, הדפסה והפצה. ComposeDoc מאפשר הגדרה מראש של תהליכים מורכבים אלה, כך שיתבצעו בצורה אוטומטית, תוך שליטה ובקרה מלאה על כל השלבים. אוטומציה זו ממזערת טעויות המבוצעות על ידי המשתמש, ומייתרת תלות בספק חיצוני. בכך, חוסך הפתרון משאבים רבים עבור הארגון.

בנוסף, ComposeDocמייצר תוצר אחיד ומסרים שיווקיים זהים עבור כל הפונקציות בארגון. שפה אחידה משפרת את תדמית הארגון ומסייעת בהגדלת פוטנציאל המכירות שלו. המערכת קולטת מידע גולמי מכל מקור הקיים באירגון, כגון מערכות לניהול משאבי הארגון, קשרי לקוחות, ניהול תוכן ועוד, באמצעות חיבוריות וממשקים סטנדרטיים ושקופים. המידע המתקבל משמש ליצירת דאטה מובנית, המאפשרת ל-ComposeDoc לעצב, למפות ולהפיק מסמכים בפורמט סטנדרטי כגון PDF.

לדברי אריה רימיני, מנכ"ל טלדור, "אנו שמחים על חתימת הסכם השותפות בין טלדור ו- ComposeDoc הישראלית. בחרנו לשתף עימם פעולה לאחר בחינה מדוקדקת של פתרונות המתמודדים עם עיבוד ויצירת פלטים וקלטים ארגוניים, ולאור ההבנה כי מדובר בפתרון יוצא דופן בתחומו. מצאנו שפתרון זה עונה על צרכיהם המדויקים של לקוחותינו בפרט, ועל צרכי השוק המתגברים בכלל. הפתרון כבר נמצא בשימוש בקרב חברות גדולות רבות, ביניהן חברות ביטוח, חברות תשתית, חברות ממשלתיות ועוד. כיום אנו נמצאים בשלבי מכירה מתקדמים של ComposeDoc במספר ארגוניים גדולים בארץ, במגזר הפיננסי, האקדמי והממשלתי."

לדברי גבי מזרחי מנכ"ל, ComposeDoc, "אנו שמחים להצטרף לחברת IT מובילה כטלדור. לטלדור אחיזה איתנה והבנה מעמיקה בשוק ה-IT, ואנו בטוחים ששיתוף הפעולה יסייע לנו לחשוף את ComposeDoc בקרב הלקוחות המתאימים. אנו רואים בחתימת ההסכם הבעת אמון של טלדור בנו ובמוצר שלנו, ואנו מתחייבים להמשיך ולספק פתרון מצטיין וייחודי בתחומו."
 

דילוג לתוכן