בועז יהודה, סמנכ"ל טלדור ומנהל פעילות טלדור תקשורת

טלדור הטמיעה מערכת DR היברידית בחברת מימון ישיר

חברת מימון וישיר נכנסת לעידן חדש. מערכת שרידות חכמה והיברידית חדשה מבית Microsoft, שהוטמעה בחברה בידי חברת טלדור, תשפר את ביצועיה, את גמישותה התפעולית וגם תחסוך לה כסף

 

חברת מימון ישיר נכנסת לעידן חדש. חברת טלדור תקשורת xGlobe סיימה לשדרג ולהרחיב את תשתית ה-DR הקיימת של חברת מימון ישיר, על בסיס Microsoft Azure.

המערכת החדשה תספק יכולות DR למערכת החברה ברשת ה-DMZ, בזכות שימוש שעשתה טלדור בפתרון ה-ASR של Microsoft, אשר מאפשר רפליקציה של מערכות מקומיות אל הענן הציבורי של Microsoft.

מנגנון ה-ASR יאפשר דילוג של המערכת בתרחיש אסון אל תשתית ה-Azure והמשך עבודה ממנה. בנוסף, על מנת לשמר את יכולות אבטחת המידע המקומיות הוקם פתרון  WAF של חברת F5, הפעיל בסביבת ה-Azure ומבצע סנכרון שוטף מול הרכיב בסביבת ה-On Prem. הדבר יקנה למימון ישיר יכולת התאוששות אחודה ברשת ה-LAN וה-DMZ.

 

הרחבת הפתרון הינו כחלק מהאסטרטגיה הרחבה של חברת מימון ישיר לשיפור רמת השרידות והתרחבות לענן באופן חוצה ארגון. כתוצאה משיפור השרידות זמינות החברה ללקוחותיה תהיה גבוהה וטובה יותר.

 

טל מצרי, מנהל מחלקת התשתיות במימון ישיר: "לאחרונה, כאשר החלטנו לשדרג ולהרחיב את יכולות ה-DR שלנו ולהתאימן לצרכים העסקיים החדשים שעלו, התלבטנו בין האפשרות להרחיב את אתר ה-DR הקיים, לבין חלופות בענן ויצירת פתרון היברידי. הבחירה לבסוף היתה קלה כש-AZURE ASR אפשר לנו להקים סביבות חדשות בזמן אפסי, תוך מתן אפשרות מלאה לגמישות והרחבת היכולות בעתיד, ותוך חסכון של כ-50 אחוזים מעלויות ה-DR".

 

סמנכ"ל טלדור ומנהל פעילות טלדור תקשורת, בועז יהודה: "אסונות, פריצות סייבר, וירוסים ובעיות מהסוג הזה הן חלק מהמציאות, אך החוכמה היא לדעת להתמודד איתם ולהרחיב את יכולות שרידות המידע והמערכות. שילוב של התרחבות לענן בפתרון שרידות מספקת גמישות ויכולת התאוששות חזקה יותר ומרחיבה את המקרים הקיצוניים שאיתם המערכות יכולות להתמודד".

דילוג לתוכן