טכנולוגיית USB-C: כבר לא בגדר אופציה

לרתום את כוחה של טכנולוגיית USB-C
חיסכון בזמן, יעילות מוגברת ושימוש פרודוקטיבי בניידות

בעולמנו המשתנה והמתפתח בקצב מסחרר, עומד אפקט הניידות במרכז הבמה. בין אם בבית, בעבודה או בכל מקום אחר, סגנון החיים המודרני והמובילי מצריך טכנולוגיה המסוגלת לשמור על קצב גבוה כשל משתמשיה. ניידות, קישוריות וגמישות, הם כבר לא בגדר אופציה, אלא בגדר מאפייני חובה. USB-C, פריצת הדרך האחרונה בטכנולוגיות העברת נתונים, הופכת את החיים המוביליים להרבה יותר פשוטים. MMD, חברת הטכנולוגיה המובילה ושותפת רישיון המותג של מסכי פיליפס, מציעה מבחר רחב של מסכים עם עגינות USB הרותמים את הכוח והפוטנציאל של טכנולוגיות USB פורצות הדרך- כדי שהצרכנים יוכלו ליהנות מנוחות משופרת ויעילות בזמן קצר.

סטנדרט חדש
הדור החדש של כבלי ה- USB-C המשמשים לטעינה, העברת אודיו ווידאו וחיבור לאינטרנט בכבל בודד- צפוי להפוך למחבר ברירת המחדל החדש בתעשייה. המחבר, הנמדד בעובי של 2.4 מ"מ, מתאים הן למכשירים ניידים והן למכשירי notebooks סטנדרטיים. בנוסף, הכבל הוא דו צדדי ולכן ניתן להכניס אותו בכל כיוון – מאפיין פשוט אך גאוני שכל מי שאי פעם התקשה בהכנסתו בוודאי יעריך. כבל ה- USB-C, צפוי בצורתו האחידה להפוך נקודות עגינה אחידות של יצרניות רבות ללא רלוונטיות, היות והוא הופך לסטנדרט בתעשייה המאפשר למשתמשים לעגון, להתחבר ולטעון את מכשיריהם ללא ההתעסקות בכמה כבלי USB ומחברים. אבל זה לא הכל- תחנות עגינה מסוג USB Type-C מסוגלות אף לתמוך במגוון רחב של פרוטוקולים שונים ע"י שימוש ב- “alternate modes”, מה שאומר שמשתמשים יכולים להתחבר ל-HDMI , VGA, DisplayPort ועוד.

מותאם לניידות
מסכי ה- USB docking של פיליפס, אשר עוצבו במיוחד עבור סביבות עבודה מודרניות, מציעים את כל המהירות והוורסטיליות שב- USB-C בחבילה אחת, מרשימה ואינטואיטיבית. הודות לעגינה בכבל בודד, הופך המסך ל- Hub המאפשר למשתמשים להעביר בזריזות נתונים במהירויות על, לטעות את מכשירי ה- Notebooks שלהם ולשמש כתחנת עגינה רגילה, מבלי לבזבז שטח נדל"ן יקר בסביבת העבודה. מסך המחשב מתחבר לכל הציוד ההיקפי כמו מקלדת, עכבר, חיבורי HDD חיצוניים, מצלמה ואפילו אזניות. במידה והמשתמש צריך חיבור לאינטרנט קווי, כבל זה יכול גם להתחבר למסך עם עגינת RJ45 סטנדרטית. בין אם מדובר במעצב גרפי שרוצה לחבר מספר מסכים או משתמש פרטי במחשב נייד אשר מחפש להגדיל את מספר החיבורים המוגבל, או בין אם מדובר במשתמש עסקי המחפש מקסימום אפשרויות בסביבת עבודה גמישה- מסכי מחשב אלו עונים על הדרישות. הנה שניים ממסכי פיליפס בעלי עגינות USB-C שעוצבו במיוחד על מנת לעמוד בסגנון החיים המחובר של ההווה.
מסך פיליפס 258B6QUEB B-line USB-C
דגם ה- 258B6QUEB בגודל 25 אינץ' הוא מסך ורסטילי בעל עגינת USB-C המתאים לצרכיהם של המשתמשים העסקיים. רזולוציית Quad HD מבטיחה תמונה חדה ומרהיבה. בנוסף, ה- SmartErgoBase מאפשר למשתמשים להטות, לסובב ולהרים את המסך לפוזיציה האופטימלית מבחינתם. גבולות מסך צרים במיוחד יוצרים מראה חסר מסגרת, הממקסם את שטח הצפייה ומונע הסחות דעת מהמשתמש.

החל מנובמבר באירופה 2017: מסך פיליפס 328P6AUBREB P-line USB-C
מסך ה- 32 אינץ' שיושק בקרוב הוא המסך המתאים ליישומים גרפיים כמו CAD, גרפיקות 3D, Adobe Creative Cloud וצילום. הוא מספק תמונה ב- high definition ברזולוציית QHD, HDR ו- 99% מסולם הצבעים Adobe RGB. מידע נוסף על המסך יגיע בנובמבר 2017.

דילוג לתוכן