טכנולוגיית הלייזר משנה את כללי המשחק בעולם המקרנים

3 דגמי מקרנים חדשים שהשיקה Epson בישראל, המיועדים לארגונים, מוסדות להשכלה גבוהה, מרכזי מבקרים, חברות השכרה וחברות לשילוט דיגיטלי, עושים שימוש במגוון חידושים טכנולוגיים וממצבים את מעמדה של Epson כשחקן מוביל בשוק המקרנים.

באירוע השקה בישראל שערכה ענקית ההדמיה, חברת Epson, נחשפו כמה מקווי המקרנים החדשים של החברה. בין היתר חשפה החברה שני מקרני Pro-AV חדשים, הראשונים בעולם בטכנולוגיית ה- 3LCD עד 25,000 לומן1. הדגמים החדשים עושים שימוש במגוון חידושים טכנולוגיים וממצבים את מעמדה של Epson כשחקן מוביל בשוק המקרנים.

הדגם EB-L25000U עם מקור אור של 25,000 לומן, מהווה את שיאו של מחקר, פיתוח ובדיקה נרחבים. התוצאה היא מוצר עתיר תכנון מתקדם. סדרתEB-L1000U EB-L1500U EB-L1505U, EB-L1405U, EB-L1300U, EB-L1200U, EB-L1100U מקדמת את Epson לעידן חדש של הקרנה נייחת, וכוללת טכנולוגיית לייזר המשנה את חוקי המשחק. ארגונים, מוסדות להשכלה גבוהה, מרכזי מבקרים, חברות השכרה וחברות לשילוט דיגיטלי יכולים כעת להציג מצגות עוצמתיות באיכות מעולה. לאלה הנזקקים לתמונות Full HD בהירות במיוחד, מוצע הדגם EB-L1500U, מקרן הלייזר הראשון בעולם שמגיע ברזולוציית WUXGA עם 12,000 לומן וטכנולוגיית 3LCD. כל המוצרים מגיעים עם אחריות ל- 5 שנים, או 20,000 שעות, וזאת כדי להעניק ללקוחות שלוות נפש נוספת. תכונה מאפיינת בולטת היא ״בהירות מתמשכת״, כשהמשמעות: אם מפעילים את המקרן על 75% עוצמת אור, המקרן יעבוד באותה בהירות ובאותם צבעים למשך 21000 שעות…
לדברי אורן פליישר, מנכ"ל Epson ישראל, המוצרים החדשים יסייעו למצב את Epson כשחקן מוביל בתחום המקרנים הנייחים. "כל המקרנים החדשים כוללים את טכנולוגיית ה- 3LCD שלנו המאפשרת למשתמשים ליהנות מתמונות בצבעים מלאי חיים, ועם חדות ופרטים יוצאי דופן – טכנולוגיה שהפכה את Epson לחברה המובילה בתחום המקרנים כבר 15 שנה ברציפות״. המהפך השני, אומר פליישר, הוא הכניסה לשוק של מקרני הלייזר, המסמנים קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת ביצועיהם. הללו עושים שימוש בלייזרים במקום מקור תאורה רגיל, כך שניתן למקד את האור באופן מדוייק יותר על שטח הפאנל, הוא מדוייק יותר ומפגין אורך חיים השווה ערך לכ-30000 שעות ״מנורה״ רגילה.

Epson מתגאה בהיותה מובילה טכנולוגית, אומר פליישר. את ההכרה הבינלאומית על כך אפשר לראות במגוון הפרסים שהחברה קיבלה לאורך השנים: פרסי תומסון רויטרס, פרסי EISA ו- TIPA למוצרי הדמיה, פרסי החדשנות של IEEE, בחירת ה- BLI ועוד רבים. כיום קו המקרנים של אפסון שולט ללא מתחרים בשווקי ההקרנה בקולנוע הביתי, הארגוני, משרדי ובחינוך. Epson הוכתרה על-ידי חברת המחקר הגלובלית FCL – Future source Consulting Limited כיצרנית המקרנים מספר אחת בעולם. התואר מוענק לחברה זו השנה ה- 14 ברציפות. המחקר מצביע על כך שלחברה יש את נתח השוק הגדול ביותר של מקרני 500 לומן ומעלה.

לדברי פליישר, מדובר בציון דרך המציג את הצלחתה המתמשכת של החברה בתחום ההדמיה ובשוק המקרנים העולמי. "הנתונים מלהיבים ביותר עבורנו ונהדר לראות שהמקרנים שלנו ממשיכים להשיג את ההכרה ואת נתח המכירות הגבוה ביותר בשוק. לחברת Epson יש מגוון רחב של מקרנים, הכוללים מקרנים נייחים, נישאים, להקרנה ממרחק קצר במיוחד, אינטראקטיביים, עסקיים ולקולנוע ביתי ".

לדברי פליישר, הובלת השוק, במיוחד עם תחרות מכל הכיוונים, אינה ברורה מאליה. "חלק מההצלחה שלנו טמון בהיותנו מובילי חדשנות גלובאליים. אנו שואפים להפוך את המוצרים של Epson לטובים יותר, על ידי השקעה במחקר ופיתוח, כך שנוכל לספק ללקוחותינו את הערך המוסף שמגיע להם. אנו נמשיך גם הלאה להיענות למגמות השוק ובהשקעה הרציפה בפיתוח טכנולוגיות ומוצרים חדשניים. המטרה שלנו היא להמשיך בחיזוק המעמד שלנו כמובילת השוק שנה אחרי שנה. אנחנו גאים מאוד במורשת ובמוניטין שלנו כמובילי חדשנות גלובאליים" אומר פליישר. "אנו שואפים להפוך את המוצרים של Epson לטובים יותר, על ידי השקעה במחקר ופיתוח, כך שנוכל לספק ללקוחותינו את הערך המוסף שמגיע להם. המחוייבות שלנו היא לקחת משהו שאף אחד לא חשב שהוא אפשרי, שעונה על צורך בסיסי שלא מצאו לו מענה, ולהיות הגורם שלוקח את הפיתרון צעד אחד קדימה – תוך חשיבה על הלקוחות שלנו".

 

דילוג לתוכן