טכנולוגיה ישראלית חדשנית איפשרה לבנות את מיצגי המולטימדיה בתערוכת אקספו בסין

החברות C-nario ו-Disk-In Pro מתל-אביב ביצעו את מיצגי המולטימדיה המרהיבים של הביתן הישראלי בתערוכת "אקספו 2010" הנפתחת בשנחאי שבסין. C-nario מפתחת ומספקת פתרונות תוכנה לשילוט דיגיטלי ו- Disk-In Pro מספקת שירותי תכנון, עיצוב ובניה למרכזי מבקרים, מוזיאהביתן הישראלי משקף את הקשר שבין ישן וחדש – ההיסטוריה והמסורת היהודית, והחדשנות המאפיינת את ישראל בתחומים שונים. Disk-In Pro היתה אחראית לפיתוח קונספט המולטימדיה, ויצרה ויישמה את מיצגי המולטימדיה. חלק מהקונספט היה לבסס את המיצגים על טכנולוגיה ישראלית חדשנית, ולשם כך נבחרה C-nario שיישמה את מוצר התוכנה שלה C-nario Entertainer המשמש לניהול התצוגה וכולל יכולות מתקדמות ביותר ובהן בקרת תצוגות, הקרנה מסונכרנת, תיקונים גיאומטריים, איכות מירבית של התצוגה ועוד.
חוויית המולטימדיה בביתן הישראלי מבוססת על שלושה איזורים: הגן הלוחש, אולם האור ואולם החדשנות.
הגן הלוחש הוא פרדס ה"מברך" את המבקרים בכניסתם לביתן, תוך שימוש באפקטים קוליים המסמלים דיאלוג בין האדם לטבע. האפקטים הקוליים כוללים מוסיקה וקולות מן הטבע.
אולם האור מציג ציור ענק של נופים ישראלים. הציור כולל אזורים שבהם מוקרנים סרטים קצרים המראים ערים, מושבים וקיבוצים. בנוסף לכך מוקרנים על הציור אפקטים ויזואליים.
אולם החדשנות, שהוא האטרקציה המרכזית של הביתן, כולל מיצג מולטימדיה מרהיב. המיצג מתחיל עם כדור אור תלת מימדי המטפס לכיוון התקרה. לאחר מכן מוקרן המיצג מסביב לאולם, ב-360 מעלות, המציג את השורשים של השאיפה הישראלית למצוינות, הנובעת מאלפי שנים של מסורת יהודית. בנוסף לתצוגה יש באולם 150 מסכים אישיים, הממוקמים בתוך כדורים, המציגים מוצרים ישראלים חדשניים.
"מיצג המולטימדיה והקונספט שבבסיסו הם יחודיים בעולם והינם ציון דרך נוסף בשיתוף הפעולה של Disk-In Pro ו-C-nario ובמאמצינו לספק חוויה מיטבית למבקרים במקומות שונים בעולם" אמר משה ייני, מנכ"ל Disk-In Pro. "המיצג מקשר את העבר, ההווה והעתיד דרך חוויה מרגשת תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות".
"הפלטפורמה שלנו משמשת פעם נוספת ליצירת חוויית הצפיה האולטימטיבית" אמרה יעל אלשטיין, סמנכ"לית השיווק של C-nario. " C-narioנבחרה הודות לטכנולוגיה החדשנית שלה ולעובדה שהפתרון שלה הוא המתאים והאופטימלי ביותר ליצירת חוויית מולטימידיה כל כך עשירה. C-nario Entertainer מספק יכולות בלתי מוגבלות להעצמת חוויית המבקר".

דילוג לתוכן