טכנולוגיה ישראלית בכל רחבי טיוואן: חברת WiseSec הישראלית וחברת הענק EasyCard מטיוואן מכריזות על שיתוף פעולה אסטרטגי בין החברות

חברת הסטארט-אפ הישראלית WiseSec וחברת EasyCard – החברה המובילה בטיוואן בתחום כרטיסי התשלום הנטענים (כרטיסי Pre-Paid) הכריזו היום [ד'] על חתימת שיתוף פעולה אסטרטגי ליישום טכנולוגיית ה-Tap to Pay ('תשלום באמצעות מגע') הייחודית אותה פיתחה החברה הישראלית לשיפור חווית המשתמש בשירות כרטיסי התשלום הנטענים הגדול ביותר בטיוואן.
חברת הענק EasyCard, תומכת כיום בכ-50 מיליון כרטיסי תשלום נטענים המשמשים את לקוחותיה בכל רחבי המדינה. בין היתר משמשים הכרטיסים לתשלום בתחבורה הציבורית (באוטובוסים ושירות הרכבת התחתית MRT) ובעוד אלפי נקודות מכירה ברשתות קמעונאיות ברחבי טיוואן. חברת EasyCard בחנה בעבר פתרונות שונים למימוש חוויות תשלום מתקדמת ולבסוף בחרה בפתרון הייחודי של WiseSec. המגעים בין החברות נמשכו כשנתיים ובמהלכם נבחנה לעומק הטכנולוגיה החדשנית של WiseSec כולל פיילוט והתקנות מוצלחות באתרי הלקוח בטיוואן. את חברת WiseSec ייצגו עוה"ד קובי בן שטרית ודניאל גרין ממשרד יגאל ארנון ושות', עסקה המצטרפת לשורה ארוכה של עסקאות שהוביל המשרד בשנה האחרונה מול חברות וגופים מהמזרח הרחוק.
משלחת מטיוואן של בכירי חברתEasyCard בראשות יושב ראש החברה ד"ר שאנג-קאי לין הגיעה לישראל אל משרדי חברת WiseSec ביוקנעם לטקס חתימה חגיגי על עסקת הענק. במסגרת העסקה המוערכת במיליוני דולרים תוטמע הטכנולוגיה הישראלית אותה פיתחהWiseSec בתשתיות EasyCard כך שלקוחות החברה המשתמשים ב 50 מיליון כרטיסי התשלום הנטענים או בטלפונים חכמים, יוכלו לשלם בנקודות התשלום על ידי Tap to Pay – קירוב מכשיר הטלפון או הכרטיס הנטען אל עמדות התשלום (קופה/מסופון אשראי/שער/דלת כניסה וכד').
הטכנולוגיה הישראלית של WiseSec מבוססת על מספר פטנטים ומושתתת על טכנולוגייתBluetooth אל מול עמדות תשלום המשלבות חומרת NFC ו-RFID . זהו פתרון ייחודי ברמה בינלאומית, המאפשר חווית של 'תשלום באמצעות מגע' ללקוח גם אם ברשותו טלפון חכם בסיסי שאינו תומך בטכנולוגיות המתקדמות, או שברשותו רק כרטיס נטען פיסי.
לדברי מנכ"ל WiseSec ואדים מאור, החתימה על העסקה הינה צעד ראשון עבור חברת WiseSec בשווקי אסיה כשברקע שורת חברות מובילות נוספות המעוניינות בטכנולוגיה הישראלית. חברת WiseSec הוקמה כחברה ביטחונית הנותנת פתרונות אבטחה סלולריים למגוון מתקנים ביטחוניים. בשנים האחרונות לקחה החברה את הטכנולוגיה המשמשת אותה והמירה אותה לשוק האזרחי. בין לקוחות ושיתופי הפעולה של החברה ניתן למנות את בנק לאומי, AT&T, מלון רדיסון רויאל מוסקבה, NAYAX, Dejavoo, Diebold Nixdorf ועוד.

דילוג לתוכן