טיפלתי נכנסה לרשימת החברות המובילות במדד התרבות הארגונית לשנת 2018

 

 

מגזין היזמות והעסקים הגלובלי Entrepreneur צירף את חברת הפינטק הישראלית Tipalti, ספקית גלובלית של פלטפורמה לאוטומציה של ניהול ספקים ותשלומים, לרשימה היוקרתית של החברות המובילות במדד התרבות הארגונית לשנת 2018. הבחירה מסתמכת על סקרים הכוללים מדדים שונים בהם הטבות לעובדים, שכר, הדרכות, ניהול, חיבור בין הנהלה לעובדים ויעילות.  Tipalti מוקמה במקום ה-34 מתוך 150 חברות שנבחרו, על בסיס ״התרבות הארגונית יוצאת הדופן, שמניעה מחויבות עמוקה וחיבור יוצא דופן של העובדים למקום עבודתם, נתונים הבאים לידי ביטוי ישיר בהצלחתה של החברה״. למגזין Entrepreneur יש כיום מעל שלושה מיליון קוראים בחודש ומעל 13 מיליון עוקבים ברשתות החברתיות והוא נחשב למקור מידע יומיומי וכלי עבודה מרכזי בידי מקבלי החלטות, אנשי עסקים ויזמים.

 

״תרבות ארגונית מוצלחת אינה קורית בטעות״, אומר ג׳ייסון פייפר, עורך מגזין Entrepreneur. ״הרשימה שלנו מורכבת השנה מחברות ש׳עושות את זה נכון׳ ויכולות לשמש כמודל השראה לכלל השוק״.

 

״שמירה על תרבות ארגונית מנצחת לאורך זמן היא משימה מאתגרת, במיוחד לאור העובדה שאנו גדלים בכמאתיים אחוז מדי שנה״, אמר חן עמית, מייסד משותף ומנכ״ל Tipalti. ״אני גאה בצוות העובדים שלנו שהתגייס כולו למשימת שינוי השוק העולמי של תשלומי הספקים. מדי יום הם מסייעים לעוד ועוד חברות המתמודדות עם הנטל הכרוך בטיפול בתשלומים ובחשבוניות ידניות, תוך שמירה על גאוות יחידה ייחודית ומגובשת״.

 

Tipalti חצתה לא מכבר את רף חמישה מיליארד הדולרים בהיקף העברות הכספים השנתי. מספר הספקים הגלובליים העובדים באמצעות הפתרונות של החברה עולה כיום על שלושה מיליון. החברה אף נבחרה באחרונה לרשימת ה-Inc. 5000 היוקרתית.

דילוג לתוכן