טושיבה מכריזה על ה-E-GENERATION – קו מחשבים ניידים המציע ביצועים מקסימליים וכוח עיבוד מרשים

• קו הניידים החדש קל, רב עוצמה וזמין עם מעבד הדור הבא של אינטל –
8th Generation Intel Core, אבטחת זיהוי פנים וטכנולוגיית In-Cell Touch.
• תכנון המחשבים החדשים תוך מחשבה על ניידות, אבטחה ואמינות ממחיש את מחויבותה המתמשכת של טושיבה לתחום המחשוב העסקי.
31 בינואר 2018. תל אביב. טושיבה (Toshiba Europe GmbH) הכריזה על שבעה מחשבים ניידים חדשים בקו ה-E-Generation העסקי. קו הניידים החדש ממקסם את הביצועים שמשתמשים מכירים מהמחשבים הניידים הקודמים של החברה וניתן למצוא בהם מעתה שדרוג ביצועים עם מעבד הדור הבא של אינטל – 8th Generation Intel Core. המחשבים המושקים הם:
Portégé X30-E, Tecra X40-E, A50-E, Z50-E וה- Satellite Pro A50-E וה-R50-E, וכן, סדרת ה- Z30-E.
מחשבי ה- E-Generationמעוצבים באלגנטיות והם כוללים שלל תכונות המספקות אבטחה מתוגברת, קישוריות בלתי מוגבלת ואמינות רבה. ההכרזה מחזקת את כוחה ומומחיותה של טושיבה בתחום הניידים העסקיים ומספקת מחשבים אולטרה-ניידים, אולטרה-דקים וקלים – בלי להתפשר על הביצועים. כך לדוגמה, Portégé X30-E מצויד במסך מגע נון-רפלקטיבי וטכנולוגיית In-Cell Touch שמאפשרת למקצוענים לנווט במחשב ובתכניו השונים בלי להתפשר על העיצוב או התצוגה. בסדרת ה- X החדשה, ניתן גם למצוא מעתה את מעבדי הדור ה-8 של אינטל. המחשבים מגיעים מצוידים בזיכרון DDR4 (2400Mhz) RAM של עד 32 ג'יגה וכונן קשיח של 1TB SSD.
״השקת מערכות ה- E-Generation מדגימה את השאיפות שלנו לספק את המחשבים הניידים החזקים ביותר עבור אנשי המקצוע שבדרכים״, אומר מאקי יאמשיטה, סגן נשיא בכיר בטושיבה. ״צרכי הלקוחות שלנו ממשיכים להתפתח ואנו מכוונים כך שהמחשבים הניידים שלנו יפגינו ביצועים ועוצמה שיאפשרו להם לעבוד על כל משימה בכל מקום. קו המחשבים החדש מספק שילוב של ביצועים מהירים, אבטחה, נידות וקישוריות והוא אידיאלי למשתמשים העסקיים של היום״.
מאובטחים ומקושרים
מחשבי ה- E-Generation מתוכננים להגנה מקסימלית על המידע של המשתמשים. כך לדוגמה, דגמי ה- Portégé, ה- Satellite Pro A50-E וה- Tecra מצוידים ב- SecurePad – משטח מגע עם קורא טביעות אצבע. בנוסף, בדגמי Portégé X20W-E ו- X30-E יש מצלמת IR לזיהוי פנים באמצעות Windows Hello או Intel Authenticate. כל אלה, בצירוף העובדה שטושיבה עצמה אחראית על ה-BIOS המובנה ועל הצפנה TPM 2.0 מביאים למשתמשים שלוות נפש בידיעה שהסיכון לפגיעה מהתקפות חיצוניות מצטמצם משמעותית.
לטובת מקסום הקישוריות מצוידים ה- Portégé X20W-E וה- Tecra X-40-E בתמיכת קישוריות LTE מובנית.

ניידות ואמינות
קו הניידים החדש המעוצב מספק מחשבים עמידים, רבי עוצמה עם סוללות מרשימות. דגמי ה- X מציעים עיצוב אולטרה-קל, כשלדוגמה, ה- Portégé X20W-E מפגין מידות של 15.4 מ״מ בעובי ושוקל רק 990 גרם, בעוד ה- Portégé X30-E שוקל 1.05 ק״ג ועוביו רק 15.9 מ״מ בעוד ה- Tecra X40-E עוביו 16.9 מ״מ ומשקלו 1.25 ק״ג.
בכל הדגמים ניתן למצוא שילדה עשויה מגנזיום בעיצוב כוורת לחוזק ואבטחה וכל המחשבים עברו את מבדקי ה-HALT הנוקשים שמדמים 3 שנות שימוש לטובת אמינות ועמידות בלחצי העבודה היומיומית. כמו כן, לסדרת ה X תקן צבאי – G810 המוכיח את עמידותם הגבוהה גם בתנאים קיצוניים במיוחד.

דילוג לתוכן