טושיבה חושפת מכשיר EDGE חכם מורשה MICROSOFT AZURE IOT

שילוב יכולות ענן חכם ומכשירי Edge רבי עוצמה מאפשר יישום מהיר יותר של פתרונות
8 בינואר 2018. תל אביב. טושיבה (Toshiba Client Solutions) הכריזה על ה-dynaEdge – מכשיר edge נייד מבוסס Windows 10, המורשה עבור שירותי ה-Microsoft Azure IoT, המיועד לספק את הדור הבא של פלטפורמת הענן החכם כמו גם את פלטפורמת ה-Edge החכמה. השימוש בשירותי ה- Azure Cognitive ולימוד מכונה (Machine Learning), יאפשר לעובדים ב׳שטח׳ המשתמשים ב-dynaEdge של טושיבה, לגשת בקלות רבה למקורות המידע המרכזיים של הארגון הנמצאים בענן, כשבדרך זו יהפוך dynaEdge למערכת האידיאלית בשימוש עבור תחזוקה בשלט רחוק, קווי הפקה שונים ופתרונות תעשייתיים אחרים. השילוב של סקייפ לעסקים אף יאפשר ממשק פתוח ושקוף לתקשורת בין עובדים ומומחים או אנשי מקצוע מרוחקים היכולים לסייע במשימות השוטפות.
״אני נרגשים מכך שטושיבה מאפשרת שימוש בתשתיות ענן חכם ופתרונות Edge חכמים באמצעות החדרת ה- dynaEdge החדשני לשוק״, אומר רסטון פנבייקר, סגן נשיא במיקרוסופט. ״פתרונות שלוקחים ומשדרגים את היכולות של מכשירי ה-edge החכמים, דוגמת ה- dynaEdge ואת שירותי ה-Azur IoT, יסייעו לארגונים תעשייתיים להבין את התועלות הצפויות משימוש בהם להתחבר ללקוחות בדרכים חדשות וליהנות מהיתרונות של ההזדמנויות העסקיות החדשות״.
״טושיבה נרגשת לכניסה לשותפות עם מיקרוסופט, שמטרתה ליצור פלטפורמתedge חכמה וחדשנית ופלטפורמת ענן, המיועדים להתמודד בהצלחה עם צרכיהם של תעשיות המשתנות מהר״, אומר נורימסה נרמורה, סגן נשיא ומנהל כללי של חטיבת Client Solutions בטושיבה.
טושיבה מתכוונת להכריז על ה- dynaEdge מוסמך האז׳ור בעתיד הקרוב.
אודות טושיבה
מעל 140 שנות פעילות תורם תאגיד Toshiba לעתיד בר קיימא, על ידי הכנסה לשוק של מגוון טכנולוגיות חדשניות היוצרות ערך נוסף למשתמשים בהן. כיום, תחומי העיסוק של החברה מתמקדים בתשתית ההכרחית התומכת בחיים המודרניים ובחברה כולה. Toshiba מונחית על ידי העיקרון וההתחייבות של ״מחוייבות לבני האדם, מחוייבות לעתיד״ וככזו מקדמת החברה מערכות גלובליות התורמות לקיומו של עולם בו הדורות לעתיד לבוא יחיו חיים טובים יותר.

דילוג לתוכן