טופ אימג' (ת"א: טופאי; נאסד"ק: TISA) משיקה פתרון אוטומטי למניעת זיופי זהויות וחתימות

"הכלי מאפשר אימות אוטומטי של חתימות על גבי כל סוג של מסמך ברמת דיוק הגבוהה בשוק, מאתר את הזיופים בצורה מדויקת, ומצמצם את התלות בתהליך האימות הידני", אמר מייקל שרדר, מנהל התפעול בטופ אימג'.

נקודות עיקריות:
• טופ אימג' מודיעה על השקת פתרון eFLOW Signature Verification, התוספת האחרונה לפתרון eFLOW המתקדם של החברה, המפחיתה את ההונאות הקשורות לזיופי זהויות וחתימות.
• פתרוןeFLOW Signature Verification מנתח אוטומטית את החתימות הנמצאות על גבי כל מסמך נכנס, למשל במעמד פתיחת חשבון, ומשווה אותן לדוגמאות ממקרים קודמים. חתימות המסומנות כסכנה להונאה מועברות בממשק גרפי לבעלי התפקידים המתאימים להמשך ניתוח ובדיקה של מקור הבעיה.
• "זיוף חתימות, הנפוצות במרבית המסמכים החשובים, הוא עדיין קשה לזיהוי. ארגונים רבים נעזרים במומחים לצורך איתור זיופים, אולם העין האנושית אינה מסוגלת תמיד לזהותם, ומאידך התהליך דורש זמן ועלות גבוהים. גניבת זהויות, ובעיקר זו הכוללת שימוש בחשבונות קיימים, גדלה באופן משמעותי ויוצרת עלויות של מיליוני דולרים עבור ארגונים וחברות כל שנה. עבור בנקים וחברות אחרות המסתמכות על חתימות, אוטומציית ההרשאות, שמאפשר הכלי של טופ אימג', לא רק מפחיתה את כמות ההונאות והעלויות הנלוות להן, אלא גם מאפשרת חסכון משמעותי בעלויות כוח האדם כתוצאה מהפחתת המעורבות האנושית בתהליכים אלה", מסכם שרדר.

דילוג לתוכן