טוליפ מקבוצת יעל חתמה על הסכם שת"פ עם חברת Invoke

ישתפו פעולה בשוק הישראלי בשיווק והטמעת פתרונות דיווח לרגולטור
חברת טוליפ מקבוצת יעל, חתמה על הסכם שותפות עם Invoke, ספקית מובילה של תוכנה פיננסית לאספקת פתרונות מתוחכמים המיועדים לדיווח לרגולטור בישראל. השותפות מאחדת את הידע של טוליפ בהטמעת מערכות מידע פיננסיות ומערכות מידע ארגוניות, יחד עם הפתרונות של Invoke לשוק הפיננסי המוטמעים בבנקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים ברחבי העולם.
טוליפ פועלת בשוק המקומי מאז 1999 ונרכשה על ידי קבוצת יעל בשנת 2014. החברה עוסקת בייעוץ והטמעה של מערכות בתחומי הביקורת, הבקרה וה –Sarbanes Oxley. החברה הינה נציגה בשוק המקומי של תוכנות ופתרונות לעריכת דו"חות כספיים, דו"חות ניהוליים, מצגות, דיווחי XBRL ודיווחים תקופתיים אחרים לדירקטוריון ולמשקיעים.
"אנו שמחים מאוד להכריז על השותפות האסטרטגית עם Invoke, המוסיפה נדבך חשוב להיצע פתרונות ניהול הסיכונים והדיווח הרגולטורי שלנו אמרה שירלי כהן-שוורץ, מנכ"לית משותפת בטוליפ, מקבוצת יעל. "שותפות זו, מחזקת את יכולתנו לספק ללקוחותינו שרשרת ערך שתאפשר להם להשלים את הדיווחים הפיננסיים שלהם בצורה מקצועית ומדויקת ובהתאם לדרישות הרגולטור. דיווח רגולטורי הוא אחד האתגרים עימם מתמודדים בנקים וחברות ביטוח, עקב מספר גדול של דו"חות והדרישות הרגולטוריות של הרשויות, המשתנות לעתים קרובות" מוסיפה שירלי. "הגשת דיווחים תקפים ונכונים במועד ובפורמט מעודכן היא משימה הגוזלת זמן ותשומות ארגוניות. עם הפתרונות המוכנים שמציעות כעת טוליפ ו-Invoke יוכלו הלקוחות להגיש לרשויות דיווחים מדויקים בתהליך חלק, המנצל את המשאבים ביעילות משופרת".
אנטואן בורדס, מנהל חטיבת הבנקאות והביטוח ב-Invoke: "שילוב הניסיון והיכולות הנרחבים של טוליפ וקבוצת יעל, יחד עם קו מוצרי התוכנה הטקטיים והאסטרטגיים שלנו, יאפשר לנו להציע ללקוחות הישראליים פתרונות ייחודיים, אשר בנוסף לציות לרגולציה, גם יבטיחו את איכות הנתונים. השותפות האסטרטגית עם טוליפ תחזק את מעמדנו בשוק הישראלי".

דילוג לתוכן