טבע נאות בחרה להטמיע את מערכת ה-ERP של מיקרוסופט

"טבע נאות" בחרה בחברת פסגה להטמיע את מערכת בארגון את מערכת ה-ERP של מיקרוסופט Microsoft Dynamics AX. היקפו הכספי של הפרוייקט כ – 2 מיליון שקלים"טבע נאות", החברה הגדולה בישראל ואחת המובילות בעולם בתחום ייצור ושיווק נעלי נוחות אופנתיות, בחרה להטמיע בארגון את מערכת ה-ERP  של מיקרוסופט Microsoft Dynamics AX. היקפו הכספי של הפרוייקט כ-2 מיליון שקלים, והוא ינוהל ויבוצע על ידי חברת פסגה אשר תשתף בפרויקט מומחים מחברת Prodware ישראל.
 
מטבע נאות נמסר כי החברה החליטה לבצע את השדרוג במערכות המיחשוב וה-ERP לאור הרחבת רשת החנויות של טבע נאות בישראל, שתכלול עד סוף השנה כ-60 חנויות, והרחבת הפעילות הבינלאומית.ההטמעה מיועדת לתמוך ביעדי הצמיחה של הארגון, ההתרחבות העסקית, וכניסה לתחומי פעילות חדשים כגון גרביים וייבוא מותגי נוחות מחו"ל (ג'וזף סייבל, Sanita וטרזיה). בנוסף, תאפשר המערכת קבלת מידע עסקי אמין, זמין ועדכני, תאפשר השגת שפה ארגונית אחידה ותהליכים אחידים, תתרום למיקוד בניתוח המידע, טיוב הפעילות העסקית ושיפור של תהליך קבלת ההחלטות.
 
הפרויקט מקיף את כל מגוון הפעילות העסקית, התפעולית והחשבונאית של "טבע נאות". בשלב הראשון של הפרויקט תוטמע המערכת בכל הפעילות של "טבע נאות" בישראל. בשלב השני, תבצע החברה הטמעה של המערכת והתאמה שלה לפעילות בחו"ל, בשלב האחרון יוטמעו מודולים משלימים כדוגמת PLM, ניהול קשרי לקוחות, משאבי אנוש, ואחזקה.
מערכת ה-ERP של מיקרוסופט Dynamics AX הושקה בישראל במהלך חודש נובמבר. פתרון ה-ERP של מיקרוסופט הינו מוצר דגל בחבילת היישומים העסקיים של החברה Microsoft Business Solution (MBS) שכוללת גם את המערכת לניהול קשרי לקוחות Microsoft Dynamics CRM. החבילה משמשת כמוצר ליבה ארגוני המיועד לניהול ההיבטים הפיננסיים ותהליכי התפעול של ארגונים, והיא כוללת תשעה מודולים בסיסיים, ובהם: ניהול כספים, ניהול מלאי, ניהול כ"א, ניהול ייצור ועוד. לפתרון ה-ERP של מיקרוסופט יש כיום למעלה מ-11,000 התקנות בארגונים ברחבי העולם, עם למעלה מ-2,000 שותפים המיישמים את המערכת.
 
מיכאל אילוז,מנכ"ל טבע נאות: "טבע נאות" הולכת לקראת פרויקט חוצה ארגון ויבשות שמטרתו לתמוך באסטרטגית הצמיחה של החברה. זהו פרויקט המשלב פעילות קמעונאית של רשת חנויות הן בישראל והן בעולם לצד מערכי ייצור בישראל ובגרמניה ותקשורת עם מפיצים בחו"ל. המערכת נבחרה על מנת לתת מענה ופתרון לחברה המייצרת ומשווקת מוצרי אופנה על כל מורכבויותיה. תהליך הבחירה היה ממושך ומורכב ובסופו החלטנו לרכוש את מערכת ה-ERP של מיקרוסופט ולבחור את פסגה כמיישמים של המערכת. לאחר הטמעת המערכת, "טבע נאות" תהייה חברה זריזה יותר, רזה יותר ותגיב מהר לדרישות משתנות בתחום העסקי ותמשיך להיות חברה מובילה בעולם בתחומה."
 
זיוה חייט, מנהלת קבוצת הפתרונות העסקיים, מיקרוסופט ישראל: "הבחירה של חברת טבע נאות בפתרון ה- ERP של מיקרוסופט מהווה הוכחה נוספת לצורך הקיים בשוק הישראלי לפתרון ERP גלובלי עם ניחוח מקומי. בשלות המוצר, היכולת שלו לגדול ביחס לצרכי הארגון, ממשק המשתמש הידידותי וה- TCO המוכח הופכים את Dynamics AX לפתרון בגובה העיניים לגופים מתחומי עיסוק שונים בשוק הישראלי, דוגמת טבע נאות. ההכרות של חברת פסגה עם התהליכים העסקיים בעולם האופנה מחד והכרות עמוקה עם המוצר מאידך מבטיחה את רתימת הטכנולוגיה של מיקרוסופט למינוף הצרכים העסקיים של חברת טבע נאות."
 
אורי רייביץ סמנכ"ל שווק ומכירות מפסגה: "בפרויקט זה פסגה מביאה לשוק את הפתרון הורטיקאלי לטכסטיל ואופנה של Microsoft Dynamics AX, כאשר חברת פסגה מוסמכת ע"י מיקרוסופט ליישום הפתרון הורטיקאלי ללקוחות בתחום הטכסטיל והאופנה. את ההתמחות הורטיקאלית מוביל בפסגה אבי פנחס, לשעבר מנמ"ר חברת דלתא גליל תעשיות."

דילוג לתוכן