טאקט בדיקות חנכה את מתחם פעילות הבדיקות של קומברס

טאקט בדיקות, מרכז התמחות בדיקות תוכנה של מטריקס, חנכה את מתחם פעילות הבדיקות של קומברס בטקס מרגש ואופטימי. לאחר התלבטויות רבות החליטה חברת קומברס, לפני כשנה, להשאיר את פעילות הבדיקות שלה עבור המוצר Insight 4.0, בישראל ולהשתמש בשירותי הבדיקות של טאקט. טאקט בדיקות נענתה לדרישות המורכבות והמקיפות של קומברס וגייסה עובדים עם התאמה מדוייקת לפרופיל ולתמהיל העובדים שדרשה קומברס.
 
אהרון ריוני , מנהל אגף טלקום -הייטק בטאקט בדיקות, מסביר כי במשך 8 החודשים ראשונים עבד הצוות במשרדי קומברס ברמת החייל ולאחרונה עבר למשרדי טאקט בדיקות הנותנים שירותים בשיטת הנירשור, השוכנים באזור מודיעין, בהתאם לדרישותיה של קומברס. "למרות המורכבות בדרישות הנוגעות לכח אדם הצלחנו לגבש צוות עובדים מיומן ומקצועי שנותן מענה מצויין לצרכים ולדרישות של קומברס. היום מונה הצוות 12 אנשים ואנו מתעתדים עד סוף השנה להגדיל את משאבי הבדיקות ולהעמיק את איכות השירות".
 
רונן חלסדי, Associate VP -Voice PU בקומברס: "אני שמח להתארח במתחם החדש שחונכת היום טאקט בדיקות עבור צוות הבודקים של המוצר Insight 4.0 שלנו. הצבנו בפני טאקט בדיקות רשימה ארוכה של דרישות ותנאים ונדמה לי כי החברה הצליחה לעמוד בכולם ולהעמיד לרשותינו את הצוות המקצועי והאיכותי ביותר, שעושה עבורנו מצויינת מדי יום ביומו".
 
זיו מנדל, מנכ"ל משותף של טאקט בדיקות: "במסגרת המדיניות שלנו, מזה מספר שנים, למסד בארץ יכולת לספק פתרונות נירשור, המצטיינים באיכותם ומתחרים בעלויות של פתרונות אופשור ברחבי העולם, אנו גאים לקבל אחריות על פעילות הבדיקות של ה- Insight 4.0, מוצר הדגל של  חטיבת ה VOICE בקומברס ומקווים, בשנים הבאות, להעמיק את הקשר עם החברה".
 
 
 
בתמונה (מימין לשמאל):

איציק לוי, Voice,Near Shore QA Manager בקומברס. אהרון ריוני, מנהל אגף טלקום-הייטק טאקט בדיקות. יעל גולדברג,  Director,Voice QA Managerקומברס. רונן חלסדי,Associate VP -Voice PU קומברס. זיו מנדל, מנכ"ל משותף, טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס

דילוג לתוכן