חשבונות אימייל מרוקנים מתוכן התגלו בשירות הוטמייל – עדכון

לאחרונה החלו לצוץ בפורומי התמיכה של מיקרוסופט הודעות על חשבונות אימייל, חלקם בני 10 שנים ומעלה שהתגלו לפתע כריקים מתוכן כאילו נוצרו מחדש. מיקרוסופט בודקת את הנושא…מספר משתמשים מדווחים לאחרונה בפורום התמיכה של windows live help כי חשבונות האימייל הוותיקים והפעילים שלהם נמחקו כליל בין רגע כשבתוכם פריטי דואר, תיקיות שלמות ולהפתעתם מצאו את הודעת "ברוכים הבאים" כאילו חשבונם נוצר זה עתה.

כך נראית אחת משהאלות בפורום התמיכה:
 
"זה מה שקרה לי. בחמישי בלילה נמחקו אימיילים של שנים, פולדרים וטיוטות. הכל איננו וקראתי פה בפורום שזה קרה אתמול לעוד אנשים. יצרתי קשר עם הוטמייל העולמי כי קראתי שחשוב לפנות תוך 24 שעות, שכתב לי שהם עובדים על זה ומנסים לבדוק למה זה קרה והם לא יודעים כמה זמן זה ייקח. מה עוד אפשר לעשות? נדמה לי שאם כל אלפי האימיילים לא חזרו כבר אז הם אינם והוטמייל מחק אותם מהשרת שלו לגמרי. היסטוריה של שנים נמחקה בין לילה…הסיבה למה זה קרה אישית לא מעניינת אותי. אמנם טעויות קורות אבל גם לומדים מהם ולכן אני אעבור ליאהו כאימייל העיקרי שלי מעכשיו והלאה."

לפי התגובה הרשמית באחד מפורומים אלו, ניתן להבין כי במיקרוסופט מודעים לבעיה והנושא נמצא בחקירה. לפי בדיקת החברה נראה כי החשבונות כאילו נוצרו מחדש כשהודעת Welcome to  Hotmail מקדמת את פני הבאים.

We have already filed a report about this and we are currently investigating this issue. As I have checked the accounts, they are registered as new accounts. We will keep you guys posted once we have news on what needs to be done.

בעקבות הזעם והתסכול של המשתמשים נפתחה קבוצה בפייסבוק העונה לשם:
Emails are missing from Hotmail account Since 30th Dec, WTH hotmail, urghhh
 

 
עדכונים בהמשך …

עדכון :

יש תקוה, חשבונות רבים משוחזרים כעת ואימיילים חוזרים לתיבות הדואר הריקות.
תגובה מתוך liveside
From Chris Jones of Microsoft:
We have identified the source of the issue and are working to restore email access to those who have been affected. We expect the process to take several hours and will post an update as soon as it is complete. We sincerely apologize and thank you for your… continued patience.

דילוג לתוכן