חמת בחרה ב-One1 לניהול ואחזקת מערך המחשוב

One1 נבחרה לנהל את מערך המחשוב של קבוצת חמת. ההסכם שנחתם לאחרונה, אשר מוערך בכמיליון שקלים לשנה, כולל אחריות מלאה על ניהול, תפעול ואחזקת מערך המחשוב של חמת. במסגרתו תעניק Xact, חטיבת ה-SAP של One1, לחמת שירותי יישום, תשתיות ופיתוח בתחום ה-SAP בו היא מתמחה, וכן שרותי Help-desk ומענה לפניות משתמשים, ואירוח שרתי החברה על תשתית One1Cloud אשר כוללת פתרונות ענן מתקדמים לפי דרישה.
קבוצת חמת, הנסחרת בבורסה בת"א, היא אחת מהיצואניות הגדולות בתעשייה הישראלית. החברה מתמחה בייצור, שיווק וייצוא של מגוון מוצרים לחדרי אמבט, שירותים ומטבחים, וכן מוצרי אינסטלציה וסניטציה. קבוצת חמת פועלת באמצעות ארבע חברות בנות: חמת, חמת מקלחונים, חרסה וליפסקי, והיא מעסיקה כ-400 עובדים בארבעה אתרים שונים ברחבי הארץ.
רועי רגרמן, מנכ"ל קבוצת חמת: "ההסכם עם One1 מאפשר לנו להתקדם לשירות ברמה אחרת. אנו נהנים משירותי ענן איכותיים וגם משירותי יישום, תשתיות ופיתוח במערכת ה-SAP הארגונית. מאז שנוצר הקשר עם One1 אני מרגיש שיש מולי פרטנר שפועל למימוש האסטרטגיה העסקית שלי, תוך הקפדה על רמה גבוהה של שירות, זמינות, אמינות ושקיפות. אין לי ספק שאנו נכנסים לתקופה חדשה שבה מערך המחשוב יעניק לעובדים ולהנהלת חמת את התמיכה הדרושה, שתאפשר לארגון לשגשג ולהצליח".
שני אנקוריון, מנהלת Xact מקבוצת One1: " מערך המחשוב הארגוני הוא קריטי לעמידה ביעדים העסקיים של כל ארגון, כיום יותר מתמיד, ואנו ב-One1 צברנו מומחיות וניסיון בניהול ואחריות מלאה של מערכי מחשוב ארגוניים עבור לקוחותינו. עם קבלת האחריות בחמת, ביצענו מיגרציה של כל מערך הנתונים לענן של One1Cloud, תוך שימוש במתודולוגיה ייעודית לניהול מערכי מחשוב. בשנים הבאות נוסיף לתמוך בשיפור מערך המחשוב של חמת, בכדי לאפשר לחברה לעמוד ביעדיה העסקיים בהצלחה. חמת היא חברת תעשייה מובילה וצומחת, ואנו שמחים שראשיה בחרו בנו לניהול ותפעול נכסי המידע שלהם".

 

דילוג לתוכן