חממת MEDX וקהילת BeWell.il מקדמות תחרות חדשנות למכשור רפואי ובריאות דיגיטלית בתחום כלי הדם

חממת MEDX בשיתוף פעולה עם קהילת הבריאות במכון הישראלי לחדשנות BeWell.il מכריזות על תחרות חדשנות למכשור רפואי ובריאות דיגיטלית בתחום כלי הדם הפריפריאליים. הזוכים בתחרות היוקרתית "X Challenge" ייפגשו עם בכירי תאגיד "Boston Scientific" בארה"ב, אחת מחברות המכשור הרפואי הגדולות בעולם
תחרות ה- X Challenge לפיתוח מכשור רפואי וחדשנות בתחום מיקוד של כלי הדם הפריפריאליים, יוצאת לדרך, מיסודן של חממת MEDX וקהילת הבריאות BeWell.il. מהנדסים, חוקרים, רופאים, סטודנטים וסטארטאפיסטים ("יזמים") המעוניינים להשתתף בתחרות יכולים להגיש מועמדות לאחד משני מסלולים: המסלול הראשון מיועד ליזמים בעלי רעיון ו/או מיזם למכשור רפואי חדשני לאבחון וטיפול בכלי הדם הפריפריאליים. המסלול השני מיועד ליזמים בעלי רעיונות ו/או פיתוחים עבור פתרונות של בריאות דיגיטלית לאבחון, ניטור וטיפול בבעיות בכלי הדם הפריפריאליים.
היזמים שמועמדתם תתקבל לתחרות ייהנו מתמיכה וליווי צמודים מצד החממה, בתחומים שונים הכוללים פיתוח עסקי, פיתוח טכנולוגי, ניהול פטנטים, רגולציה ועוד, על מנת לאפשר לאותם יזמים למקסם את יוזמתם ולאפשר את המשך התפתחות המיזמים.
את המועמדות לשני המסלולים ניתן להגיש עד ל-30 לחודש מרץ 2017. הקבוצות הזוכות יציגו את המיזמים שלהם בפני פאנל שופטים בכיר באירוע שיתקיים בין ה- 23 ל-25 למאי. כל הפרטים באתר BeWell.il או באתר החממה.
הזוכים במקום הראשון בכל אחד משני מהמסלולים, יזכו בטיסה לארצות הברית ומימון הוצאות שהייה לצורך קיום פגישות עבודה עם בכיריBoston Scientific הרלוונטיים לפיתוחים שהם הציגו.
חממת MEDX שבה שותפים חברת הציוד הרפואי העולמית Boston Scientific , הקרן האמריקנית Intellectual Ventures , בית החולים שיבא וקבוצת MEDX המתמחה בהשקעות וניהול חברות מכשור רפואי, מקיימת את התחרות בשיתוף עם
קהילת BeWell.ilלבריאות דיגיטלית (Digital Health) שהינה חלק ממיזם משותף של המכון הישראלי לחדשנות, משרד הכלכלה וישראל דיגיטלית. מטרת קהילת BeWell.ilלתמוך ביזמים וחברות הזנק העוסקים בבריאות דיגיטלית, לקדם הטמעה של פתרונות חדשניים בארגוני הבריאות ולמצב את ישראל כמעבדת חדשנות עולמית בתחום.

דילוג לתוכן