מימין לשמאל :

חממת האצ'יסון כנרות וקודאק ישראל בכנס "העתיד של הקיימות הסביבתית"

ברביעי האחרון (17/1) קיימו חממת האצ'יסון כנרות וקודאק ישראל אירוע בנושא The Future of Environmental Sustainability. באירוע שהתקיים במשרדי קודאק השתתפו עשרות יזמים מתחומי הקלינטק והקיימות, אנשי עסקים ועוד.
מטרת האירוע, היתה לשפוך אור על הפעילות העניפה של קודאק בתחום ההדפסות, על האפליקציות הרבות והמגוונות שלה, בין היתר בהיבט של קיימות סביבתית, לצד הצגת פעילותה של חממת האצ'יסון כנרות, מגמות עדכניות בתחום הקלינטק בהיבט של השקעות וכן מתן טיפים ליזמים סביבתיים.
באירוע הרצה נשיא מחלקת מערכות ההדפסה בקודאק העולמית, Brad Kruchten על הדפסה כדרך בת קיימא לתקשורת, והסביר כי הדפסה לכשעצמה היא אחד המוצרים הממוחזרים ביותר בנמצא, ואף ציין כי ההדפסה, על האפליקציות השונות שלה, היא רווחית וביכולתה להצעיד קדימה את העסק העושה בטכנולוגיה זו שימוש. בהמשך הרצה מנכ"ל חממת האצ'יסון כנרות רואי ויזנר על טיפוח חדשנות בתחומי איכות הסביבה (חדשנות בתחום הקיימות). ויזנר הסביר על מודל החממה לטיפוח חברות הזנק בשלב מוקדם בתחום הקלינטק, פירט על הטרנדים האחרונים בתחום והעניק למשתתפים טיפים ביזמות עסקית בקלינטק.
מבין חברות החממה, הציג באירוע קובי אולין, מנכ"ל ומיזמי חברת הסטארט אפ InEnStoהמפתחת סוללת אלומיניום-אוויר לא נטענת מהפכנית, אשר לה יישומים רבים, לרבות שימוש בתחום ה IOT,תחום הרחפנים ושימושים צבאיים. הטכנולוגיה מאפשרת יצירת סוללות בעלות צפיפות אנרגטית פורצת דרך, כלומר, עד פי 5 יותר אנרגיה ליחידת משקל ו/או נפח מכל הקיים עד כה. לטכנולוגיה מגוון רחב מאד של שימושים, בייחוד בתחומים בהם נדרש מזעור הסוללות ו/או אספקת כמות גדולה יותר של אנרגיה. הסוללה מאפשרת form factor מגוון, אפשרות הטמעה במעגלים מודפסים והדפסה במדפסות 3D.

דילוג לתוכן