חמישה צעדים לניהול ביצועים ברשת

Compuware מפרסמת מדריך חדש: "איך ביצועי האפליקציה שלי?Compuware, חברת ביצועי הטכנולוגיה, הכריזה כי פרסמה מדריך חדש בשם: "איך האפליקציה שלי? חמישה צעדים לניהול ביצועים ברשת". המדריך מפרט חמש דרכי פעולה לניהול ביצועי יישומים לרוחב שרשרת האספקה ברשת, המתחילה במרכז הנתונים, עוברת דרך ה FW, ממשיכה לאורך האינטרנט ומסתיימת במכשיר משתמש הקצה. פתרונות Compuware מיוצגים בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס.

בשנים האחרונות השימוש באינטרנט במטרה לאפשר פעילות עסקית קריטית, התרחב בקצב גבוה. יחד איתו גדל הצורך בניהול טוב יותר של ביצועי היישומים ברשת. זאת מאחר וביצועי היישומים כבר אינם משפיעים רק על פעילות ה- IT, אלא על הפעילות העסקית עצמה, כך שמנהלים זקוקים לנתונים מדויקים יותר ולתובנות אודות הביצועים, הזמינות והבריאות של השירותים העסקיים.

המדריך של Compuware משרטט חמישה צעדים לניהול ההשפעה של ביצועי יישומים על הפעילות העסקית:
– הרחבת השקיפות לגבי המתרחש מעבר לFW
– אספקת מידע אפקטיבי למנהלים עסקיים
– מיקוד בחוויית משתמש הקצה
– תכנון הביצועים עבור מגוון מכשירים בעולם מרובה דפדפנים
– קביעת וניטור SLA עם ספקים חיצוניים, כאמצעי לעמידה ביעדים.

ניתן להוריד את המדריך בכתובת: http://bit.ly/io8jRC

פלטפורמת Gomez היא הפתרון היחיד בתעשייה לאופטימיזציה של הביצועים עבור יישומים ברשת, בארגון, במכשירים ניידים ובענן. הפתרון אשר מבוסס על חוויית משתמש הקצה, מספק מבט מקיף אל תוך שרשרת האספקה, החל מדפדפן המשתמש או המכשיר הנייד, דרך האינטרנט או הרשת הארגונית, ואל תוך הענן או מרכז הנתונים. הפתרון מחסל חורים שחורים מה"מייל הראשון ועד האחרון".

דילוג לתוכן