חללי סוכה משותפים: Urban Place מציעה את אחד מסניפיה לעבודה משותפת בחול המועד סוכות

נאלצים לעבוד בחול המועד סוכות? לפחות תעשו את זה ביחד. חברת אורבן פלייס יוצאת בקמפיין אושפיזין. "הציבור מוזמן ליהנות ממתקני החברה בחול המועד סוכות. זאת הזדמנות נהדרת להכיר שותפים עסקיים חדשים ואנשים לשתף איתם פעולה", מסבירים בחברה

לרגל חג סוכות, חברת החללים המשותפים יוצאת בקמפיין אושפיזין. במסגרתו החברה הציבה מתחם סוכות גדול באחד מסניפיה המרכזיים בלב תל-אביב (מגדל שלום מאיר). "מבדיקה שערכנו, מצאנו שלא מעט אנשים, בהם גם עסקים קטנים ובינוניים, יזמים, סטרטאפיסטים ונותני שירותי, גם בחול המועד סוכות מתכננים לעבוד", מציין מנכ"ל אורבן פלייס רומן לוי, "אנחנו מאמינים בערך השותפות, ולכן מצאנו לנכון להציע לכל דורש את מרחב העבודה שלנו גם במהלך החג. הציבור מוזמן ליהנות בחול המועד ממתקני החברה. זאת הזדמנות טובה נהדרת להכיר שותפים עסקיים חדשים ואנשים לשתף איתם פעולה".

חברת החללים המשותפים אורבן פלייס מפעילה שלושה סניפים בתל אביב, ובמסגרת הקמפיין מקצה את הסניף הגדול שלה במגדל שלום לטובת סוכה ציבורית להפסקות עבודה או פגישות עסקיות בלב תל אביב. המרחב כולל את כל מה שצריך לעבודה כולל שולחנות עבודה פרטיים, מטבחים מאובזרים, חדרי ישיבות, שירותי מדפסות, שירות ניקיון יומי, קהילה איכותיות ומגוונת ואווירה חמה ונוחה לעבודה.

דילוג לתוכן