חיל האוויר סיים לאחרונה יישום פתרון אחסון משולב Backup2disk

חיל האוויר סיים לאחרונה יישום פתרון אחסון משולב Backup2disk ומענה על בסיס טכנולוגיות של חברת NetApp. במסגרת הפרויקט הוטמעו מערכות אחסון NetApp unified storage בחיל האוויר, אליהן בוצעה מיגרציה מחוות אחסון קיימות.הפרויקט ביטל סביבות גיבוי מסורתיות והטמיע פתרונות מקומיים וגיאוגרפיים לטובת יתירות המידע. בפרויקט ניתן דגש מרכזי לעמידה בדרישות גבוהות של ביצועים, זמינות ושרידות המידע לצד דרישות לשליטה ובקרה מתקדמים של המערך, תוך שיפור חויית משתמש הקצה, יעדים אשר הושגו בהצלחה.
 
הפרויקט הינו חלק מתפיסת Green it של יחידת אופק בחיל האוויר ובוצע במסגרת התייעלות טכנו מבצעית וכלכלית המאפשרת מחד שיפורים טכנולוגיים ומבצעיים ומנגד ROI בצמצום עלויות קיום כשבכללן צמצום משמעותי בצריכת אנרגיות ועלויות חשמל.
 
לדברי שלומי פרייס, מנכ"ל NetApp ישראל: "התפיסה הירוקה של חיל האוויר מתממשקת היטב עם המוצרים שלנו ועם התפיסה הרחבה היותר של החברה. מעבר לכך, המערכות של NetApp יספקו לחיל האוויר גמישות ויעילות של ה- IT, ניהול נכון יותר של המידע וזמן תגובה מהיר יותר. המוצרים והשירותים שלנו מתאימים לאופי של ארגונים כמו חיל האוויר."

דילוג לתוכן