חילופי תפקידים ב- Veeam: פיטר מקיי ואנדריי ברונוב מונו למנכ"לים

עם יעדי החברה במגזרי אנטרפרייז וענן, ועם ההרחבה המאסיבים של התפעול הגלובלי, Veeam מצפה מהמנכ"לים להמשיך את הצלחתה, ולהגשים את היעד של 1 מיליארד דולר עד 2019

Veeam® Software, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני ה- Always-On Enterprise™, הכריזה כי קדמה את הנשיא וסמנכ"ל התפעול, וחבר הדירקטוריון – פיטר מקיי ואת המייסד השותף, חבר הדירקטוריון וה- CTO – אנדריי ברונוב לתפקידי מנכ"לים משותפים. המנכ"ל המכהן וחבר הדירקטוריון – וויליאם לרג'נט – ישא בתפקיד חדש כיו"ר וועדת הפיננסים. מייסד-שותף, ודירקטור בחברה – רטמיר טימשב – ימשיך בתפקידו הקיים.

שינויים אלה בקרב ההנהלה הבכירה מוסיפים מיקוד נוסף וכוח לסייע לחברה להמשיך את ההתרחבות המהירה אל מגזרי האנוטרפרייז והענן ולאפשר לה להאיץ הצמיחה בשוק האמריקאי ו- APJ. בנוסף, Veeam מאשרת מחדש את היעדים שלה להגיע לרווחים של 1 מיליארד דולר עד 2019.

"מאז שהתחלנו לעבוד ב- 2006, הצמיחה של Veeam היתה מטאורית," אומר וויליאם לרג'נט, יו"ר וועדת הפיננסים ב- Veeam. "יש לנו תוכניות ברורות לגבי עתידה של Veeam. החזון שלנו לאפשר לכל עסק לספק חווית חיים דיגיטלית ללקוח משמעותו כי עלינו להמשיך להיות ממוקדים בלקוח, ולבנת את הצמיחה שלנו באופן מסודר. משימות חדשות אלה יסייעו לנו לספק את הבסיס להתרחבות עתידית, ואני שמח כי פיטר ואנדריי קיבלו על עצמם את תפקידי המנכ"לים."

"לפיטר יש עבר מרשים כמנכ"ל של מסר סטארטאפים מצליחים כמו גם תפקידי הנהגה בחברות טכנולוגיה גדולות כמו VMware ו- IBM, והוא הוביל את Veeam לשלב הבא, בפרק זמן קצר של 10 חודשים, מאז שהצטרף לחברה," אמר רטמיר טימשב, מייסד – שותף ב- Veeam. "פיטר משחק תפקיד מפתח בחיזוק המכירות שלנו ב- GTM וחיזוק אסטרטגיית השיווק שלנו וחיזוק הצוותים, ולוקח את החברה למגזרי הענן והמומחיות.
על ידי התחזקות זו והאצת אסטרטגיית ה- go-to-market של העזק, ושיתוף הפעולה עם המייסד השותף, שרץ למרחקים ארוכים – אנדריי – והחזון שמוביל את הטכנולוגיה והמוצרים שלנו, אנו מספקים פלטפורמה יציבה לצמיחה עתידית."

כמנכ"לים משותפים מר מקיי ומר ברונוב יתמקדו ביכולות מפתח פונקציונליות, ולצד מר לרג'נט ומר טימשב, יהיו אחראיים על אופטימיזציה של פוטנציאל הגידול של החברה:

מר מקיי יוביל את אסטרטגיית ההגעה של השוק של Veeam, הפיננסים ומשאבי אנוש, כמו גם יעבוד בשיתוף פעולה עם מר ברונוב כמנכ"לים משותפים להניע את הצמיחה העתידית של החברה.

מר ברונוב, כמנכ"ל משותף, ימשיך בתפקידו כ- CTO וינצח על המו"פ, אסטרטגיית השוק וניהול המוצר תוך שימת דגש על התרחבות מתמדת בכל שווקי היעד.

מר לרג'נט בתפקיד היו"ר של וועדת הכספים יהיה אחראי על כל ענייני המימשל כולל מיסוי, ניהול השקעות וניהול החשבונות של החברה.

דילוג לתוכן