חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס נבחרה לייצג ולהפיץ בישראל את MySQL, פלטפורמת ה-DataBase מבוססת הקוד הפתוח המובילה בעולם

מטריקס מוצרי תוכנה נבחרה ע"י MySQL לייצג ולהפיץ בישראל את פלטפורמת ה-DataBase מבוססת הקוד הפתוח –Enterprise Edition MySQL. חטיבת המוצרים של מטריקס תפיץ, תשווק ותתמוך בפתרון מסד הנתונים הטבלאי MySQL שהינו בסיס הנתונים הנפוץ ביותר בעולם הקוד הפתוח. על פי אתר DB-Engines המדרג את הפתרנות בתחומים אלו, MySQL הנו מסד הנתונים המוביל במקום הראשון בעולם הקוד הפתוח עם מיליוני התקנות. הוא מהווה חלק מרכזי בתפיסת ה-LAMP ( Linux, Apache MySQL, PHP) ומבין החברות המובילות בעולם המשתמשות בפתרון זה נמצאות גם Google, Facebook, ויקיפדיה, סיסקו ועוד.

MySQL Enterprise Edition הנו פתרון מלא לארגון הכולל יכולות אבטחת מידע מורחבות, גיבוי, FireWall ו-High Availability, ומאפשר יישום מהיר ומתודולוגי, ביצועים מיטביים ומובילות בשיקולי עלות תועלת.
במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות וייצוגה שלMySQL בישראל, מוסמכת חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס להפיץ ולשווק את הפתרון ומהווה מוקד ידע ללקוחותMySQL בישראל.

לדברי גלית רז, מנהלת Data Solution במטריקס מוצרי תוכנה : "MySQL הנה תוספת ברוכה לסל פתרונות הקוד הפתוח לארגונים במטריקס, זהו בסיס נתונים קל ללימוד ולשימוש, מאובטח ובעל ביצועים גבוהים. המודל העסקי של MySQL מבוסס על מינויים בדומה למודל העסקי של חברת רד-האט המופצת גם היא על ידי מטריקס בישראל. שיתוף הפעולה שלנו עם MySQL יאפשר להרחיב את פעילות MySQL בישראל ונסמך על הניסיון שלנו בפתרונות אנטרפרייז מבוססיי קוד פתוח."

לדברי אלכסיי סלטובסקי, מנהל מרכז התמחות Data במטריקס : "הבחירה במטריקס הנה עדות להכרה בניסיון המצטבר וליכולות שלנו בעולמות המידע ובסיסי הנתונים RDBMS ו-NoSQL כאחד וכן ביכולת שלנו להעמיד בפני הלקוחות פתרונות מובילים מבחינה טכנולוגית במעטפת שירות ואבטחת מידע מלאה המתאימה לצורכי לקוחות האנטרפרייז בישראל."

דילוג לתוכן