חטיבת המוצרים של One1 החלה לייצג את פתרונות Correlata, לשיפור זמינות תשתיות המחשוב, בישראל, ארה"ב ואירופה

חטיבת המוצרים של One1 חתמה על הסכם לשיווק והטמעת הפתרונות המתקדמים של Correlataהישראלית (לשעבר iTAnalyzer). במסגרת ההסכם ישווקו הפתרונות שלCorrelata  לארגונים גדולים ובינוניים בישראל, ארה"ב ואירופה.

פלטפורמת Correlata הינה מוצר תוכנה חדשני וייחודי שמבוסס על יכולת בקרה אנליטית, ומאחד את העולמות של ניהול הסיכונים, התפעול, הרגולציה והתקציב.

המערכת מאפשרת ניתוח רב-ממדי ורב-מערכתי של מידע הנאסף באופן אוטומטי אודות משאבי מרכז המחשבים [Data-Center], מנתחת את יעילות ניצולם של המשאבים ביחס ישר לתוכנות העסקיות בארגון, ומציגה את המגמות לאורך זמן. הניתוח האנליטי האינטגרטיבי מסייע בניהול נכסי ה-IT וביישום גישת IT-as-a-Business.

ייחודה של המערכת בכך שהיא מתחברת למערכות המחשוב באמצעות אלגוריתם "גילוי" ייחודי (הוגשו פטנטים) המצליב מידע ממקורות שונים, ומבצע ניתוח משולב של משאבים מסוגים שונים ושל אופן ניצולם, ומהווה בראש ובראשונה כלי תומך החלטות לדרגים הניהוליים.

רוני אנצ'ל, מנהל חטיבת המוצרים ב-One1: "חברת One1שמה דגש על יצירת ערך טכנולוגי ועסקי עבור לקוחותינו באמצעות מיטב הפתרונות הישראלים המובילים. הפתרון המלהיב והחדשני של Correlata, מותאם לסביבה העסקית הדינמית והמשתנה, ומהווה תוספת חשובה לסל הפתרונות של One1, אשר מהווה One-Stop-Shop בתחום ה-IT".

 

צפריר להב, מנהל ושותף בחברת  Correlata: "אנו רואים חשיבות רבה בשיתוף הפעולה עם חטיבת המוצרים של One1, שהינה החברה המובילה בישראל בהטמעת טכנולוגיות בארגונים גדולים. שיתוף הפעולה בין החברות צפוי להניב ערך רב ללקוחות שתי החברות".

דילוג לתוכן