חטיבת אינטגרציה ותשתיות במטריקס זכתה גם השנה לציונים גבוהים במיוחד בסקר שביעות רצון

חטיבת אינטגרציה ותשתיות במטריקס זכתה גם השנה לציונים גבוהים במיוחד בסקר שביעות רצון מטעם מיקרוסופט העולמיתבמסגרת סקר שביעות רצון לקוחות שערכה לאחרונה חברת מיקרוסופט העולמית בקרב הלקוחות של כל שותפיה בעולם, זכתה חטיבת אינטגרציה ותשתיות של מטריקס לציונים גבוהים במיוחד. נתונים אלו מצטרפים לציונים הגבוהים בהם זכתה החטיבה גם בשנים הקודמות.

בסקר, שנערך עבור מיקרוסופט על ידי חברת הסקרים TNS , השתתפו למעלה מ- 30 לקוחות החטיבה, אשר דרגו את החטיבה בציונים גבוהים ברוב הקטגוריות הנבחנות בסקר ביניהן: המיומנות הטכנית של הצוותים המקצועיים, שביעות הרצון מהשירותים, הרצון להמליץ על החברה, איכות הפתרונות, היכולת לספק את צרכי הלקוחות והערך שהתקבל אצל הללקוח.

לדברי דודי טוכפלד, מנהל תחום מיקרוסופט בחטיבת אינטגרציה ותשתיות במטריקס, "אנו שמחים על תוצאות הסקר, שמצביעות גם השנה על קשר ישיר בין המשאבים הרבים שאנו משקיעים לטובת הצלחת הפעילות שלנו מול הלקוחות לבין שביעות הרצון שלהם בפועל. הקשר שלנו מול הלקוחות ומול מיקרוסופט כשותף מוביל הוא המפתח שלנו להצלחה ואנו נפעל תמיד כדי ששביעות הרצון הן של הלקוח והן של מיקרוסופט תהיה כמה שיותר גבוהה".
 

דילוג לתוכן