חולון במציאות רבודה

העיר חולון היא העיר הראשונה בעולם שמציגה נתונים לתושביה
במציאות רבודה על-ידי אפליקציית INhood AR

שמשון חן, מנכ"ל החברה לבידור ולבילוי בחולון מכריז על מהלך מהפכני אשר יהפוך את חולון לעיר הראשונה בעולם שמתקשרת עם התושבים ע"י מציאות רבודה.
כחלק מהמהלך, החל מ-1 באוגוסט, תושבי חולון אשר יורידו את האפליקציהINhood AR יהיו נגישים לכל הערכים של החברה במציאות רבודה, כאשר מערכת הניהול תשמש ככלי תקשורת ישיר בין גופי העירייה השונים לתושבים ובין התושבים בקהילה.
להבדיל מפתרונות של ערים אחרות שהתמקדו עד היום רק בערכים שהעירייה יכולה להנגיש לתושבים והתעלמו מהמשאב הכי גדול בעיר, התושבים עצמם, כאן לתושב יש חלק מהותי במהפך.

פלטפורמת האפליקציה INhood AR (סטארט אפ מקבוצת B-ONLINE), אשר מאפשרת מציאות רבודה משויכת מקום וזמן, תאפשר לתושבים, לעירייה, לחברות ולעמותות להנגיש מידע במציאות הרבודה, בקלות ופשטות, ולשתף את עולמם בשלושה שלבים פשוטים: שלב 1- הוספת הודעה ומיקום / שלב 2- לחיצה על לחצן המציאות הרבודה וצפייה / שלב 3- שיתוף העולם שלהם עם חברים ומשפחה.

"חולון מאמצת את החדשנות של טכנולוגיית המציאות הרבודה בכדי להנגיש לתושביה את הפעילויות בעיר וליצור ערוץ תקשורת ישיר עימם. בעזרת האפליקציה INhood AR, תושבי העיר יוכלו לייצר את העולם במציאות רבודה ולהציג אותו לחברים, למשפחה, ליתר התושבים ולמבקרים בעיר, לייצר מפגשים, אירועים, להיות מעורבים קהילתית, למכור רכבים, להשכיר דירות וחניה ועוד. העסקים בעיר יוכלו להעלות הנחות לתושבי העיר, לחפש עובדים ועוד. הכול זמין במציאות רבודה" מסביר שמשון חן, מנכ"ל החברה לבידור ולבילוי חולון.

באמצעות הפלטפורמה, עיריות, חברות, מלכ"רים יוכלו לסנכרן את כל הערכים של הגופים באופן אוטומטי לעולם המציאות רבודה, להנגיש אותם לתושבים וליצור קו פתוח וישיר מול התושבים והלקוחות.

בנוסף, הפלטפורמה בנויה להנגיש את עולם ה-IOT כשכבות מידע לתושבים על פי קצב ההתקדמות הטכנולוגית של כל עירייה/חברה.

שי ברכה, מנכ"ל B-ONLINE, מציין כי "התחושה הראשונית שחשים כאשר מסתכלים על מבנה מגורים או מתחם ופתאום רואים את כל מה שיש לאנשים בתוכו להציע לך- זו חוויה עוצמתית. המשתמש פתאום מגלה דירה למכירה, חדר להשכרה לימי הולדת, מסעדה שמציעה הנחה של 50 % בשעות מסוימות, פעילות חברתית, קהילתית וכלכלית והכול מול העיניים ומאפשר בזמן אמת לתקשר ישירות עם התושבים והעירייה. פריצת הדרך הטכנולוגית שאנחנו מביאים תשנה את העולם בו אנחנו חיים ואת צורת החיים בערים. ככל שיותר תושבים, עיריות וגופים יצטרפו לשינוי נוכל להפוך את ישראל למדינה הראשונה בעולם במציאות רבודה. מדינה שהכול מונגש בה ויש שקיפות מלאה בין הרשויות לתושבים".

 

דילוג לתוכן