חוזרים לשגרה: הופכים את העבודה לפרודוקטיבית מאי פעם עם מסכי המחשב של פיליפס

·         מסכי המחשב של פיליפס מאפשרים לאנשי מקצוע מכל התחומים למקסם פרודוקטיביות

·         מסכי המחשב החדשים של פיליפס מציעים נוחות, ביצועים מצוינים, קישוריות ועוד

·         מגוון רחב של מאפיינים ואפשרויות לכולם

MMD, חברת הטכנולוגיה המובילה ושותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס, מציעה לאנשי מקצוע מגוון רחב של מסכי מחשב המסייעים בהגברת היעילות. בין אם מדובר במעצבים, ארכיטקטים, עורכים, צלמים, מנהלים או רואי חשבון, החזרה לשגרה שאחרי החגים היא הזמן האידיאלי לגלות פתרונות חדשים לאנשי מקצוע מכל התחומים. מסכי המחשב של פיליפס פונים לכולם ומציעים תמונה באיכות גבוהה, קישוריות פשוטה, מאפייני נוחות חכמים וורסטיליות.

מאפיינים חשובים למקסימום פרודוקטיביות

כל בעל מקצוע אשר הזקוק לדיוק צבע ובהירות מתמדת, יתרשם לטובה ממסך ה- 243V7QJABF של פיליפס. המסך, המציע תמונה חדה וחיה מקצה לקצה, הוא התשובה למי שמחפש תצוגה שעונה על כל הצרכים. פאנל ה- IPS LED 24" מספק זוויות צפייה רחבות במיוחד וחדות מרשימה, בעוד תצוגת ה- 16:9 ברזולוציית Full HD מבטיחה איכות תמונה מצוינת שאינה מפספסת שום פרט ומבטיחה תמונה נאמנה למציאות. מסך המחשב אף כולל מאפיינים שמטרתם להגביר את רמת הביצועים של המשתמש, כמו טכנולוגיית Flicker-Free, מצב LowBlue המגן על העיניים, מצב EasyRead לחוויית קריאה המדמה נייר ועוד.

ה- 243S5LHMB של פיליפס הוא התשובה לאנשי מקצוע המחפשים מסך עם כל המאפיינים החשובים להם הם זקוקים, שיביאו אותם לביצועים יעילים במקסימום פרודוקטיביות. בין מאפייניו ניתן למצוא תצוגת Full HD 16:9 לתמונה מפורטת, טכנולוגיית LED לצבעים חיים, ו- SmartContrast המגיע עם מצב חסכוני ושימושי. מסך ה- 243S5LHMB, המצויד ב- SmartErgoBase מאפשר התאמת גובה ידידותית המקלה על הכאבים המצטברים לאחר יום עבודה ארוך, בעוד העיצוב החסכוני במקום על פני שולחן העבודה ואופציית ה- VESA לתליית המסך על הקיר, מאפשרים למקם את המסך גם במשרדים הצפופים ביותר.

מאפייני פרימיום לביצועים מעולים

בעוד דגמי ה- V וה- S מספקים את המאפיינים החשובים לאנשי מקצוע על מנת להגביר את רמת הפרודוקטיביות, כוללים מסכי המחשב של פיליפס גם טווח רחב של פתרונות פרימיום למי שמחפש יתרון מקצועי נוסף. בין תצוגות אלו ניתן למצוא את מסכי ה- 272B8QJEB וה- 221B8LJEB. ה- 272B8QJEB מספק לאנשי המקצוע את כל הדרוש מנת לבצע את המשימות על הצד הטוב ביותר. מסך ה- 27" מספק תמונה חדה ובהירה עם פאנל Quad HD לביצועים מצוינים, המאופיין בצפיפות פיקסלים שגורמת לתמונות להתעורר לחיים. למשתמשים מקצועיים מתחומים כמו CAD-CAM, תלת מימד, או למי שמשתמש תכופות בגיליונות עבודה סבוכים, מספק המסך את הביצועים הטובים ביותר.

מסך ה- 221B8LJEB של פיליפס מגיע עם רזולוציית Full HD 1920 x 1080 מתקדמת לתמונה חדה, בבהירות גבוהה עם ניגוד יוצא מן הכלל וצבעים מציאותיים לתמונה נאמנה למקור, שעוברת אופטימיזציה הודות לטכנולוגיית SmartImage. למשתמשים בעלי מודעות סביבתית, מסך זה מציע יתרון נוסף בעיצוב ידידותי לסביבה בר קיימא אשר עושה שימוש ב- 85% פלסטיק ממוחזר עם TCO Edge ומינימום צריכת חשמל הודות לכפתור ה- zero-watt.

 

קישוריות מתקדמת לנוחות מירבית

כיום, נמצאים אנשי המקצוע בדרכים יותר מאי פעם. עבודה תחת לחץ וביצוע של מספר משימות במקביל הפכו לסטנדרט ביום העבודה. עגינת ה- USB-C במסכי המחשב של פיליפס היא בדיוק המאפיין הנחוץ לאותם אנשים על מנת למקסם את הפוטנציאל שלהם ולהוציא את הטוב ביותר מכל יום עבודה. מסך ה- 272B7QUPBEB של פיליפס עם רזולוציית QHD 2560 x 1440 לתמונה חדה, משלב תמונה איכותית, מסגרת מסך צרה ועיצוב ידידותי לסביבה עם הנוחות והפשטות שבעגינת USB-C, בעוד המסך שיצא בקרוב 328P6VUBREB מספק תמונת UltraClear 4K UHD השואפת לשלמות הודות ל- HDR וטכנולוגיית 10-bit IPS. שני הדגמים ממנפים את כוחה של טכנולוגיית ה- USB-C לחיבור מאובטח וטעינת מחשבים ניידים מסוג notebook, העברת נתונים מהירה עם USB 3.1, ואתרנט RJ-45 לאבטחת נתונים.

למידע נוסף, היכנסו ל- www.philips.com/monitors

דילוג לתוכן