חוזים בהיקף של שני מיליון ש"ח לשירות ניהול ובקרת סיכונים החדש של קבוצת אמן

השירותים ניתנים על ידי יועצים ייעודיים לתחום ניהול הסיכונים
מהמובילים במשק
קבוצת אמן הציעה בשנה שעברה שירותים לניהול ובקרת סיכונים עבור חברות המנהלות פעילות נמוכה מ-5 מיליארד ש"ח. באחרונה חתמה הקבוצה על חוזים למתן שירותים אלו בהיקף של כשני מיליון ש"ח עם  15 חברות וקופות תגמולים, ביניהן: אפסילון בית השקעות, קופת התגמולים של עיריית ת"א, קופת התגמולים של אוניברסיטת ת"א, קופת התגמולים של עובדי הסוכנות ועוד. השירותים ניתנים על ידי יועצים ייעודיים לתחום ניהול הסיכונים מהמובילים במשק ומספקים מענה מלא לדרישות החוזר ובניית תוכניות לשיפור איכות ניהול הסיכונים.

 
לאחרונה פרסם אגף הפנסיה בהסתדרות את תוצאות המכרז שערך בתחום ניהול הסיכונים בו זכתה קבוצת אמן זכתה לניקוד גבוה והתברגה בין המקומות הראשונים באיכות השירות.
 
מחלקת ניהול הסיכונים בקבוצת אמן החלה להציע את פתרונותיה לגופי השקעות המנהלים קופות גמל לאחר שבאוגוסט 2009 יצא חוזר מטעם הממונה על שוק ההון ביטוח וחסכון באוצר בנושא "מערך ניהול ובקרת סיכונים בחברות מנהלות של קופות גמל" (2009-3-2), אשר חל על כל החברות המנהלות קופות הפועלות בישראל.
 
ניר בליסיאנו, מנהל פתרונות ניהול סיכונים ורגולציה בקבוצת אמן, אמר: "השירות החדש שאנו מציעים בתחום ניהול הסיכונים יסייע לחברות לנהל טוב יותר את הסיכונים להם חשופים נכסי ההשקעה של העמיתים. לאמן ניסיון של למעלה מ-20 שנה כיועצים בתחום הפיננסי לרבות תחום הגמל, ניהול הסיכונים וההשקעות, יחד עם יכולות טכנולוגיות מוכחות לבניית ממשקים המתחברים למערכות ניהול סיכונים קיימות. לשמחתנו הצטרפו לשרותינו מומחים מהשורה הראשונה אשר יסייעו לנו במתן מענה מדויק ואחראי ללקוחות".
 
לקוחות שירותי ניהול הסיכונים נהנים הן משירותים חוץ בנקאיים שוטפים, כגון: סקרי סיכונים, טיוב נתונים, אבטחת מידע, אתרי אינטרנט שיווקים והן מתהליך מבוקר ושוטף לליווי הלקוח בתהליך ההכנה לעמידה בתקנות.

דילוג לתוכן