חוויית התלת ממד מגיעה גם לרשת החברתית הפופולארית בעולם

מנוע המשחקים 3DVIA Studio של דאסו סיסטמס משיק יישום משחק 3D חברתי ראשון על פלטפורמת פייסבוקיישום משחק 3D חברתי ראשון על פלטפורמת פייסבוק
 
דאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות 3D (תלת ממד) ו- PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), הודיעה כי "Billions, Save Them all" ("מיליארדים, הצילו את כולם"), המשחק הראשון שלה שנבנה במנוע 3DVIA Studio החדש, הושק בפלטפורמת פייסבוק.
 
Billions, Save Them all", הנו משחק פעולה/פאזל תלת-ממדי ייחודי בשילוב של גרפיקה איכותית ועלילת משחק חדשנית, כששחקנים בונים גשרי קוביות תלת-ממדיים והולכים על כל צדדיהם. זהו משחק תלת ממד הבולט בעולם פלטפורמת פייסבוק הנשלט על ידי דו ממד.
 
ב"ביליונס" שחקנים מתחרים על ניקוד גבוה עם חברים ומשתמשי פייסבוק אחרים. על ידי מילוי תפקיד של Glow Agent, שחקנים מנווטים דרך רמות ההולכות ונעשות קשות כדי להציל Mogaloos, זן של יצורים חמודים דמויי-קוביה. מיומנויות פתרון פאזלים הכרחיות כדי להגיע במהירות לנקודות ציון, להציל Mogaloos רבים ככל האפשר תוך בניית גשרים עם כמה שפחות קוביות.
 
"Billions, Save Them all הוא דוגמא מצוינת למה ש- 3DVIA Studio מסוגל לעשות, ותומך במשימה שלנו להעצים כל אחד כדי ליצור ולתקשר ב- 3D", אומרת  מיה טוטיאן, מנהלת השיווק בדאסו סיסטמס ישראל. "בתוך מספר חודשים בנה והפיק צוות פיתוח קטן מאוד יישום 3D מלא ומדהים מבחינה ויזואלית, שרץ בזמן אמת בפלטפורמת פייסבוק. זה העתיד של פיתוח משחקים."
 
3DVIA Studio מביא את העוצמה של מנוע רב-עוצמה למסגרת קלה לשימוש. עם יכולות של בניית אב טיפוס מהיר, פיתוח והפקה, כמו גם אינטגרציה שקופה עם 3DVIA.com לאירוח, הפצה וגישה לקהילה של יותר מ- 190,000 משתמשים היכול לבחון ולקדם יישומים, 3DVIA Studio הנו כלי מושלם עבור מפתחים עצמאיים.
בנוסף, יישומים הנוצרים על ידי משתמשים עם תוכנת 3DVIA ומתארחים ב- 3DVIA.com, ניתנים בקלות להפצה ישירה לפלטפורמת פייסבוק, ולמשחק דרך URL פייסבוק ייעודי הניתן לשיתוף.
 
"מנקודת מבט של פיתוח, Billions, Save Them all היה חוויה מדהימה", אמר קלאוס לינגלד, מנהל קריאייטיב ב- סטודיו ZOINK Games אשר פיתח את המשחק. "בעת עבודה עם 3D זמן-אמת מבוסס דפדפן, מצפים להקריב אמנות לטובת ביצועים. עם 3DVIA Studio זה קרה מעט מאוד. המנוע תוכנן לאופטימיזציה עבור ה- Web, מה שאפשר לנו להתמקד בעלילת המשחק ובצד האמנותי בלי לדאוג לאיכות הויזואלית. לא להאמין כמה מהיר להשלים פרויקטים עם 3DVIA."
ניתן לצפות ב- Billions, Save Them all בפייסבוק ב: http://apps.facebook.com/playbillions/
 
כדי ללמוד יותר על Billions, Save Them all, בקרו באתר הרשמי של המשחק: http://billions.3dvia.com.

דילוג לתוכן