חדש: קופונים מבוססי מיקום

באמצעות אפליקציית הGPS יוכלו החל מהיום מיליוני מנויי הסלולר בישראל, לאתר בסביבתם הקרובה מגוון הטבות למסעדות, בהתאם למיקום בו הם נמצאים, ולממש אותם על פי בחירתם טרנד הקופונים מגיע גם לאפליקציות מבוססות המיקום. חברת טלמפ, המפתחת אפליקציות מבוססות מיקום ל-4 מפעילות הסלולר בישראל ופורטל המסעדות Rest.co.il מקבוצת דפי זהב, המחזיק את מאגר המסעדות הגדול בישראל, יוצאים בשיתוף פעולה במסגרתו משתמשי הסלולר המנויים לשרות ה-GPS, יהנו ממאגר קופונים שיאפשר להם לאתר מגוון מסעדות המעניקות שוברי הנחה ומבצעים, בהתאם למיקומם הנוכחי. כל שהמנוי צריך לעשות הוא לפתוח את אפליקציית הניווט, להיכנס לווידג'ט הקופונים החדש של  REST ומיד יופיעו בפניו המסעדות המציעות את הקופונים בהתבסס על מיקומו הנוכחי, לרבות שם הרחוב בו המסעדה ממוקמת, המרחק ממנה, מספר הטלפון שלה וכמובן, אפשרות לנווט אליה בקלילות. תוספת חשובה זו נכללת בגרסה החדשה של שירות המיקום של טלמפ.
 
הקופונים המשולבים בגרסה החדשה של היישום (גרסה 5.40) כבר זמינים היום למשתמשי שירות הניווט בפלאפון (NAVIGATOR GPS+) אשר בבעלותם אחד ממגוון מכשירי מגע התומכים ביישום, ובקרוב יהיו זמינים גם לפלטפורמות נוספות ברשת פלאפון וכן ברשתות נוספות בישראל.

 
מוטי קושניר, סמנכ"ל השיווק בחברת טלמפ: "טלמפ מאמינה ומקדמת באופן עקבי שיתופי פעולה המשלבים שכבות תוכן המעלות את הערך הלוקאלי והרלוונטי שנגזר משימוש ביישום. שיתופי פעולה עם ספקים מובילים לתוכן מבוסס מיקום בשוק המקומי, וביניהם פורטל Rest, מאפשרים לנו לשלב
בין מותג תוכן מוביל המביא איתו תג איכות ביחד עם היכולות הטכנולוגיות ויכולות המיקום שלנו, ולייצר עבור המשתמשים קונטקסט אופטימאלי של זמן, מיקום והעדפה באופן שמקדם החלטות צרכניות נבונות ומאפשר להם לממש הטבות, גם במצבים ספונטניים בהם המשתמש לא הדפיס מראש קופוני הטבות למיניהם". 
 
אביחי בליצקי, מנכ"ל חטיבת החוויה מקבוצת דפי זהב."אנחנו נמצאים בעיצומו של שיתוף פעולה הנמשך למעלה משנתיים עם חברת טלמפ, ושמחים להציע למשתמשים גם קופונים למימוש מיידי באמצעות הפתרון המפותח על ידי טלמפ ומשווק על ידי מפעילות הסלולר. העובדה שהתוכן שלנו מקודם במסגרת שירות הניווט של מפעילות הסלולר בישראל מקנה למשתמשים ממשק חיפוש ומיון נוח במיוחד מתוך מאגר המסעדות שלנו, ובמקביל מסייעת לנו לגייס הטבות נוספות מצד מסעדות רבות, אשר בתמורה יהנו מקידום ביישום, ומהעדפת משתמשים אשר יבצעו החלטות תוך הסתייעות באפליקציה של טלמפ".
 

דילוג לתוכן