חדש מ-iRobot : Roomba® i7+ – שואב האבק הרובוטי הלומד את מבנה הבית ומרוקן את עצמו

חברת iRobot, המובילה העולמית בשואבי אבק רובוטיים, מודיעה היום על השקת דגם איירובוט רומבה i7+ עם מערכת סילוק אשפה אוטומטי . מכשיר הרומבה i7+ החדש, קובע רף חדש של אינטליגנציה ואוטומציה לשואבי אבק רובוטיים עם יכולות למידה, מיפוי והסתגלות למבנה הבית.

 

מכשיר הרומבה i7+, משתמש בטכנולוגיית Imprint™ Smart Mapping המאפשרת מיפוי של שטח ומבנה החדרים בבית, כך שניתן לכוון את הרובוט לנקות חדרים ספציפיים, באמצעות אפליקציית iRobot Home App. בנוסף, כשהרומבה i7+ מסיים את הניקיון, הוא מרוקן את הלכלוך אל תוך מערכת סילוק אשפה אוטומטית (ה- Clean Base™) המסוגלת להכיל כמות של כ-30 מיכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.

 

לדברי קולין אנגל, יו"ר ומנכ"ל iRobot: "ה- iRobot Roomba i7+ הוא כיום הרובוט הוירטואלי המתקדם ביותר שנבנה אי פעם, הודות ליכולתו למפות וללמוד את מבנה הבית וכן הודות למערכת סילוק האשפה האוטומטית. הרומבה i7+ הינו הגשמת החזון המקורי שהיה לנו כאשר יצאנו למסע לבנות שואב אבק רובוטי לפני כמעט 20 שנה".

 

מכיר את מבנה הבית שלך. מבין את הפקודות שלך

בעידן חדש של שואבי אבק רובוטים, הרומבה i7+, מאפשר ללקוחות לנקות חדרים ספציפיים בבית. על ידי שימוש בטכנולוגיית Imprint™ Smart Mapping, הרובוט לומד להכיר את מבנה הבית ומעניק שליטה מלאה על תיזמון ובחירת החדרים לניקוי. הרובוט יכול ללמוד עד עשרה אזורים שונים ולנקות אותם על פי ההוראות. מערכת הניווט iAdapt 3.0 המבוססת על טכנולוגיית vSLAM ומוגנת בפטנט, מסייעת לרומבה i7+ לנווט בבית ביעילות ובצורה חלקה. הרומבה +i7  יודע להתאים את עצמו גם לשינויים בסביבת הבית, כך שתמיד ימצא את הדרך הטובה ביותר לנקות.

 

מרוקן את עצמו

שואב האבק הרובוטי, הרומבה +i7, הוא הראשון מסוגו בעל מערכת סילוק אשפה אוטומטית, ™Clean Base, המאפשרת ריקון תוכן הרומבה לתוך מיכל ניקיון, המשמש גם כתחנת העגינה. מיכל הניקיון אוגר בתוכו את הפסולת, הלכלוך והאבק בתוך שקית סגורה וכאשר השקית מלאה, נשלחת התראה דרך אפליקציית iRobot HOME. המיכל יכול להכיל עד ל- 30 מכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.

 

לדברי כריסטיאן סרדה, מנהל תפעול של iRobot: "הרעיון לפתח רובוט שיודע לרוקן את עצמו הגיע אלינו מהשטח, עם ביקוש רב מצד לקוחותינו. באופן כזה, הרובוט החדש חוסך מהם את האבק והלכלוך, הקשורים לעיתים לריקון מיכלי שואבי האבק. יכולת זו, משפרת בצורה משמעותית את חוויית הלקוח. הרומבה החדש, משחרר את לקוחותינו מכל היבטי הנקיון מתחילתו ועד סופו במשך שבועות".

 

ביצועים עוצמתיים. ניקיון חכם

ה-iRobot הוא מותג שואבי האבק הרובוטיים היחיד בעלי סט מברשות גומי כפול לשימוש במספר משטחים, לניקוי יעיל הן של שטיחים והן של רצפות קשות. דגמי ה-  i7+ מתאימים באופן אוטומטי את גובה ראשי הניקוי כך ששתי המברשות נוגעות ישירות ברצפה. מברשת אחת מקרצפת את הלכלוך והשנייה מסתובבת בכיוון ההפוך לחילוץ ושאיבת הלכלוך.

 

הרומבה i7+ בעל פרופיל דק במיוחד, המאפשר ניקוי תחת הרהיטים ולאורך פאנלים. הרומבה i7+ משתמשים במסנן ייעודי, הלוכד 99% מהאלרגנים, עובש, קרדית האבק, ושיערות בעלי חיים.

 

על ידי שימוש בטכנולוגיית ™Dirt Detect, הרומבה i7+ משתמשים בחיישנים לזיהוי אזורים מלוכלכים במיוחד, ומנקים אותם ביסודיות יתרה. לאחר שהרומבה i7+  סיים  את תהליך הניקוי, ניתן יכולים לראות דוחות ניקיון ופרטים אחרים באפליקציית iRobot Home.

 

אתר: https://www.iRobot.co.il/

דילוג לתוכן