חדש ב- Sophos Central: פתרון הדור הבא XG Firewall

Sophos XG Firewall מצטרף לפורטפוליו הפתרונות הגדל בפלטפורמת הניהול האינטגרטיבית ומבוססת הענן. זמין כעת דרך Early Access Program

 

Sophos (LSE: SOPH), מובילה גלובלית באבטחת רשת ונקודות קצה, שפתרונותיה מיוצגים בישראל על ידי אבנט תקשורת ו- Power Communication, מכריזה כי פתרון הדור הבא של Sophos XG Firewall זמין כעת ב- Sophos Central דרך Early Access program.

הגרסה העדכנית ביותר של Sophos XG Firewall, הכוללת הגנה מפני תנועה רוחבית למניעת התפשטותן של התקפות ממוקדות וידניות, הושקה בנובמבר 2018.

Sophos מאמינה כי על מנת שאבטחת המידע תהיה אפקטיבית, היא צריכה להיות אינטואיטיבית לשימוש ופשוטה לניהול. על מנת להשיג חזון זה, Sophos מספקת את היכולת לנהל ולפרוס מרחוק את הפתרונות של Sophos דרך קונסולת ניהול אחת אינטגרטיבית ומבוססת ענן. לשותפים של החברה המשמעות היא יכולת לנהל את כל עסקיהם עם Sophos דרך קונסולה אחת.

"היכולת לנהל, הן את הגנת נקודות הקצה והן את זו של הרשת, מאותה פלטפורמת ניהול אינטגרטיבית מגדילה משמעותית את יכולת ה- MSP או ה- IT Admin להגיב במהירות ובאפקטיביות להתקפה ולמנוע את התפשטותה ברשת," אמר דן שיאפה, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל מוצרים ב- Sophos. "עם Sophos, היכולת לנהל פתרונות מרובים דרך פלטפורמת הניהול  Sophos Central מוסיפה אבטחת מידע סינכרונית, בה נקודות קצה ורשת יכולות לשתף מידע בזמן אמת, דבר שמאפשר נראות גדולה יותר ברשת ותגובה אוטומטית להתקפות. הכוח של פלטפורמת Sophos Central  ממשיך לגדול וכעת עם התוספת של XG Firewall, לקוחות יכולים לנהל את כלי האבטחה הקריטיים שלהם ממקום אחד".

פתרון Sophos XG Firewall פועל הדדית עם פתרונות נקודות הקצה של Sophos, כולל Intercept X Advanced with Endpoint Detection and Response (EDR) החדש,  על מנת ליצור פתרון חכם שצופה איומים ומגן מפניהם באופן פרואקטיבי, מזהה ומונע המשך הדבקה על ידי מכונות בידוד אוטומטי ומאפשר התמודדות אוטומטית עם הדבקה.

פלטפורמת הניהול מבוססת הענן Sophos Central הושקה לראשונה ב- 2015. בנוסף לניהול XG Firewall דרך התכנית המוקדמת, לקוחות ושותפים יכולים לנהל דרך מסך אחד את הגנת ה- web, אימייל, wireless, נקודות קצה, שרתים ומכשירים ניידים. עד סוף ספטמבר 2018, פלטפורמת Sophos Central גדלה ליותר מ- 77 אלף לקוחות, כאשר היא מעבדת יותר מ- 8 מיליון קריאות בדקה. עם dashboard ייחודי לשותפים, Sophos Central מפשטת את הניהול וזמני התגובה של לקוחות רבים ל- VARs ו- MSPs.

 

זמינות

Sophos XG Firewall זמין דרך שותפיה של Sophos סביב העולם. ניסיון חינם של XG Firewall זמין היום. היכולת לנהל XG Firewall מפלטפורמת Sophos Central המבוססת ענן זמינה היום דרך Early Access program. מידע נוסף ניתן למצוא ב- Sophos.com.

דילוג לתוכן