חדש בישראל: שימושים חדשים ומקוריים ב- iPad

חברת טופ אודיו החלה תייבא מוצרים שמאפשרים שימושים משלימים לחווית ה- iPad החודש צפוי ה- iPad  לקבל אזרחות ישראלית רשמית עם השקת העברית הרשמית "למכשיר הפלא" של אפל שכבש בזמן קצר את העולם. חברת טופ אודיו השכילה להבין שה- iPad ישמש ליותר מאשר קורא ספרים או מכשיר לגלישה באינטרנט, וחתמה על הסכם ייבוא של מוצרים נלווים ייחודיים מבית ModulR האמריקאית שמרחיבים את מגוון הדברים שניתן לעשות עם ה- iPad – בפרט שימוש נוח במכשיר בכל מצב – ישיבה או עמידה, בבית, במשרד, בנסיעה ברכב, בזמן בישול. ניתן גם לתלות את ה-iPad על כל קיר בחדר כאילו היה מסך מחשב לגלישה באינטרנט, מסך טלוויזיה רב-מגע, מסגרת תמונות דיגיטלית דקורטיבית, נגן מוזיקה, או מכשיר לשיחות טלפון VOIP (לדבר אל הקיר J )
 
 
 
 
כיסוי מגן אלגנטי
כיסוי איכותי ומסוגנן המעניק הגנה מקיפה ל- iPad. הכיסוי כולל ארבעה תפסנים המאפשרים אחיזה נוחה והתאמה למגוון אביזרים. הכיסוי ניתק ויציב ומגן על ה- iPad מפני שריטות, לכלוך וגבשושיות. מבנהו נוקשה ומספק שכבה חלקה וחזקה של הגנה ל- iPad. המארז הינו רך למגע, מעניק נוחות ומספק הגנה מקסימאלית כאשר נמצאים בדרכים. מגיע בצבע אפור.
 
מתקן לתלייה על הקיר
מתקן תלייה לקיר המאפשר לתלות ולהשתמש ב- iPad  בכל חדר באפשרויות אינסופיות. המתקן מעוצב בפרופיל דק ובצורת סליידר עם נעילה המאפשר להרכיב את ה- iPad  בביטחון. ניתן לתליה במאונך או במאוזן. בנוי בצורה של יציקת פלדה לשמירה לאורך זמן על המוצר וחוזקו. מגיע בצבעים כסף, שחור ולבן. מתקן התלייה מאפשר הלבשת ה- iPad על כל קיר בחדר כאילו היה מסך מחשב לגלישה באינטרנט, מסך טלוויזיה רב-מגע, מסגרת תמונות דיגיטלית דקורטיבית, נגן מוזיקה וגם מכשיר לשיחות טלפון VOIP.
 
מעמד שולחני דו שימושי
מעמד שולחני דו שימושי: להקלדה נוחה ולצפייה בתמונות ותכנים לאורך ולרוחב. משמש כעמדה מהירה לצפייה ב- iPad  ללא ידיים. מבנה פלדה לשמירה לאורך זמן על המכשיר וחוזקו. מעוצב בצורת סליידר עם נעילה המבטיחה את מקומו של ה- iPad  בתוספת רפידה רכה לרגליים לשם הבטחת יציבות. מגיע בצבעים כסף, לבן, שחור, כתום.
 

 
מתקן תלייה לרכב
רצועה המיועדת למושב האחורי ברכב. ניתנת להתקנה פשוטה ומספקת ניידות ונוחות ושעות של בידור (ושקט נפשי) לנסיעות ארוכות וממושכות ברכב.
 
רצועת נשיאה על הכתף
רצועת הכתף מאפשרת נסיעה פשוטה ואופנתית. הרצועה מורכבת מחומרים עמידים באיכות גבוהה ובהתאמה לכל אחד. הרצועה מגיעה במספר רב של עיצובים, ולכן מותאמת סגנונית לכל אחד ואחת.
מתאימה בין השאר לשימוש כוחות הביטחון כגון משטרה, צבא וכיו"ב
 
זרוע תלייה אוניברסאלית
זרוע חדשה שמאפשרת תנועה בלתי מוגבלת. הזרוע ניתנת לחיבור במספר מקומות כדי לספק זוויות צפייה קלות ומגוונות בכל מקום שנבחר. ניתן לתלות את הזרוע על הקיר, ברכב ו/או על שולחן ומדף.
 
לדוגמא: הלבשת ה- iPad על כל מדף כאילו היה מסך טלוויזיה רב-מגע המאפשר להשתמש בו כנגן מדיה. חיפוש אחר מתכונים באינטרנט תוך כדי בישול באמצעות iPad  שממוקם מעל לכיריים
 
 
יוסי גול, מנכ"ל חברת טופ אודיו "מכשיר ה- iPad  הוא אחד ההמצאות החשובות של השנה. אנו מזהים את הפוטנציאל העצום הגלום ב iPad ופועלים לשלב אותו במגוון תחומי עיסוקינו.
בקרוב נשיק אפליקציה ייעודית ל iPad/iPhone שתשרת את לקוחותינו בשירות ומידע. מהיום כל שאלה או בקשה ניתן לבצע בלחיצת כפתור. הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, וכחברה מונחית טכנולוגיה אנו מנכסים את החידושים ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות מהם.
טופ אודיו תאפשר ללקוחותיה ליהנות מחידושים טכנולוגיים ולשפר משמעותית את איכות החיים בין אם במוצרים ובין אם בשירות."

דילוג לתוכן