חדש בארץ – ג'ון ברייס מציעה קורס מתקין בית חכם

המושג "בית חכם" תופס תאוצה בשנים האחרונות ומערכות השליטה על הבית הופכות להיות חלק חשוב בתכנון בתים חדשים, עקב יתרונותיהן הרבות בתחומי החיסכון באנרגיה, תחושת הביטחון ונוחות מירבית בתפעול הבית.
ג'ון ברייס הדרכה – זרוע ההדרכה של מטריקס מציעה קורס חדשני ויחיד מסוגו בארץ למתקיני בית חכם. הקורס בהיקף של 40 שעות אקדמיות ומיועד לכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע ועיסוק חדש בהתקנה של מערכות שליטה ובקרה לבתים, דירות ומשרדים, ולכל מי שעוסק בתחומים משיקים (מערכות אזעקה, אינטרקום, מצלמות, חשמל, התקנת מערכות מדיה ועוד..) ורוצה להתרחב לתחום הנמצא בתחילת הפריחה בשוק הישראלי.
במהלך הקורס יקבלו המשתתפים את כל הידע הנדרש – החל מהקדמה בתחום חשמל ותקשורת נתונים, דרך תיאוריה, תכנון, תמחור ושיווק ועד להטמעה בפועל של פתרונות תאורה, מיזוג, תריסים, דוד חשמל (בוילר), חיישנים, בטחון ובטיחות, נגישות, מולטימדיה וחיבור למערכות שליטה קוליות.
דרישות הקדם: ידע בסיסי בחשמל ואינטרנט, חוש טכני וגישה טכנולוגית מתקדמת. מומלץ (אך לא נדרש) גם ניסיון קודם בתחום התקנת מערכות חשמל מתח נמוך.
כל משתתף בקורס יקבל בקר VeraEdge בשווי 999 ₪.
מוטי חדד, מנהל מכללת ג'ון ברייס: "זהו הקורס המלא והמקיף ביותר למתקיני בית חכם בישראל. הפתרון הנלמד בקורס מבוסס טכנולוגיה אלחוטית המתקדמת בעולם, עם מגוון רחב של מוצרים משלימים ופתרונות מתקדמים (Z-Wave/Wifi/RF ). הוא מאפשר התקנה בבתים מגורים ומשרדים ללא תכנון או תשתית מוקדמת וכל זאת במחיר המתאים לכולם. הקורס מאפשר לבוגריו לרכוש מקצוע חדש בטכנולוגיה המובילה בעולם ולספק ללקוחותיהם פתרון מתקדם ורווחי. כל מוצרי הקורס מאושרים על ידי מכון התקנים ומשרד התקשורת".

דילוג לתוכן