חדש באינטרנט קניות בקבוצת רכישה – קונים ביחד משלמים פחות

קבוצתית – אתר מכירות חדש באינטרנט שבו כל המוצרים ימכרו במסגרת קבוצות רכישה בהנחות משמעותיות ובלי התחייבות מראש של הגולשים. האתר מציע תיקי תלמיד, צעצועים, סלולרים וג'אדטים ובקרוב גם מוצרי חשמל בהנחה של עשרות אחוזים
אתר קניות חדש הושק ברשת, "קבוצתית" של היזם החברתי עוזי ריעני, שמציע לגולשים לרכוש מוצרי צריכה תוך התאגדות בקבוצות רכישה ובמחירים מוזלים בעשרות אחוזים ממחירי השוק הרגילים וכל זאת ללא כל התחייבות מראש.
הרעיון של קבוצתית – קונים ביחד משלמים פחות הוא פשוט, האתר מציע למכירה מוצרים שונים במגוון תחומים. כל מוצר מוצע למכירה במחיר מוזל ממחיר השוק, כאשר המחיר המוזל מותנה במספר הרוכשים. ככל שמספר הגולשים המעוניינים גדול יותר המחיר יורד. כל גולש שמעוניין נרשם ובמידה ומצליחים לאסוף את מספר הגולשים הרצוי, המוצר נמכר לכולם במחיר המוזל.
בנוסף הגולשים יכולים ליצור לעצמם קבוצת רכישה למוצר שהם היו רוצים לרכוש בהנחה, לארגן באמצעות האתר גולשים נוספים שמעוניינים באותו מוצר ולזכות בסיוע מהנהלת האתר במו"מ מול היצרן או היבואן של המוצר. הרוכשים באמצעות קבוצתית יקבלו את המוצרים באמצעות שליחות עד לביתם.
את המיזם החדש הגה עוזי ריעני, (41 ) מגבעתיים אשר ייסד והפעיל בשנים האחרונות את קבוצת הרכישה למוצרים לחזרה לבית הספר. ריעני זוכה לחשיפה רחבה בפייסבוק עם כמעט 14 אלף עוקבים ועכשיו הוא עושה צעד נוסף ומשיק את אתר המכירות קבוצתית "הגודל במקרה שלנו כן קובע. כח הקניה שלנו הביא להורדת מחירים בתחום ציוד חזרה לבית הספר, המטרה עכשיו היא להתרחב לאפיקים נוספים ובסופו של דבר להבטיח לציבור את המחיר הזול ביותר מבלי לפגוע באיכות".
אתר קבוצתית
https://www.kvutzatit.co.il/

דילוג לתוכן